Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék egy 60 éves...

Hogyan tudnék egy 60 éves öregemberrel való vitában felülkerekedni?

Figyelt kérdés
Rokonról van szó és mindig amikor vitatkozunk akkor ő kerül ki győztesen, általában az életről vitatkozunk, annak érételméről és céljáról.

2015. dec. 3. 09:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Fogalmam sincs az álláspontotokról, de neki adok igazat. Ha az a nagy vágyad, hogy egy 60 éves embert, ráadásul rokonodat "legyőzd", akkor a világlátásod sem lehet ettől normálisabb.
2015. dec. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi idős vagy?
2015. dec. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Talán mert az "életről" való vitatkozásban azért győz mert nagyobb az élettapasztalata?!

Amúgy rá kell hagyni. Eléggé ovis a felfogásod hogy azt akarod elérni hogy "legyőzd".

2015. dec. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy idős ember világnézetét szinte lehetetlen megváltoztatni. Azzal, hogy feltétlenül több élet tapasztalata van egy idősebb embernek mint egy fiatalabbnak azzal vitatkoznék..
2015. dec. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Több ésszel és élettapasztalattal. Vagy ha a pubi haverjaidat hívod meg közönségnek. Azon azért gondolkodj el, hogy lehet hogy igaza van.
2015. dec. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok és én nem akarom őt legyőzni, hanem egyszerűen ő kezdeményezi állandóan a vitát én meg már szeretnék végre pontot rakni a végére.
2015. dec. 3. 10:37
 7/12 anonim ***** válasza:

" ő kezdeményezi állandóan a vitát én meg már szeretnék végre pontot rakni a végére."

Akkor mondjuk nem folytatod a vitát. Nem kell hozzá zseninek lenni, hogy erre rájöjj...

2015. dec. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen, csak ezt jelenleg nem tehetem meg mivel rokonról van szó nem kis konfliktust okozna a családban ha nem tartanám vele a kapcsolatot és szinte állandóan vitatkozni kezd ha találkozok vele, mintha rajtam élné ki a hajlamait.
2015. dec. 3. 10:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Rá kell hagyni a nagy bölcsességeket. Ennyi. Ha nem veszed fel a kesztyűt, egy idő után nem fog veled kekeckedni.
2015. dec. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
oké köszi
2015. dec. 3. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!