Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 30 feletti nők! Nektek mi ad...

30 feletti nők! Nektek mi ad értelmet az életeteknek, mikor a pasiknak már nem kelletek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 6. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Régen rossz ha egy nönek olyan énképzavara van, hogy azt hiszi a pasik adnak értelmet az életnek...
2015. dec. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Már közelebb vagyok a 40-hez, mint a 30-hoz, de semmi ilyet nem tapasztaltam. 16 éve vagyunk együtt a férjemmel. A mai napig kíván és odavan értem. De szinte minden helyen, társaságban van olyan férfi, aki próbálkozna nálam.

Egyébként meg nem a pasik az életem értelmei.

Ha nem lenne férjem, akkor is tuti találnék magamnak pasit, de biztosan nem akörül forogna az életem. Van egy csomó mindent, amit szeretek csinálni.

2015. dec. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van egy csomó hobbi, elfoglaltság, amit lehet csinálni és sokkal érdekesebb a pasizásnál. Ja, és egyetértek #1-essel.
2015. dec. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És mik ezek az elfoglaltságok, amivel lekötitek magatokat?
2015. dec. 6. 12:37
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem az az értelme az életemnek,hogy az ún.pasiknak kelljek. Tanulok,tanítom a fiam, van számos hobbim. Gondoskodok az idős szüleimről.
2015. dec. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

4: Dolgozom. Ez már elég sok időt elvesz egy napból. Itthon is van mit csinálni. Szeretek olvasni, színházba járni, koncertre, hangversenyre. Szeretünk utazni. Sportolok.

De a pasiknak is kellek :)

Nem tudom, honnan szedted ezt, hogy 30 felett nem kell egy nő a pasiknak.

Van, aki 20 évesen sem kell :)

40 és 50 felett is simán lehet ismerkedni.

2015. dec. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ó dehogynem kellünk. Jóval fiatalabb korosztály is fut utánunk ( persze 18 felettiek érdekelnek csak ;-)
2015. dec. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

37 éves vagyok, nemigen értem a kérdést, kapcsolatban vagyok, mégis elég sok ajánlatot kapok férfiaktól, sokszor nálam 8-10 évvel fiatalabbaktól is.

Amúgy nemcsak a párkapcsolat ad értelmet az ember életének. Lehet bármilyen elhivatottsága, tehetsége valakinek. Értelmet adhat még az életnek egyszerűen csak maga az élet: a munka, a család, a hobbi, a barátok, a szórakozás, a gyerek (ha van), vagy bármi, ami elégedetté, boldoggá tesz.

2015. dec. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha Te nem kellesz a pasiknak vegyél háziállatot, élj a hobbidnak vagy építsd a karriered.
2015. dec. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tovább gondolva a témát: nem hiszem, hogy komolyan értelme lehet bárki életének az, hogy "kell a pasiknak". Mert önmagában ez még csak egy jó párkapcsolatra sem garancia.

8-as voltam.

2015. dec. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!