Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik sejtitek, hogy valószínűl...

Akik sejtitek, hogy valószínűleg sosem kelletek majd senkinek, másképp élitek az életeteket?

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 19:25
1 2 3
 1/23 *Nekomimi* ***** válasza:
93%
Szerintem olyan nincs, hogy valaki soha de soha ne kelljen senkinek. Előbb vagy utóbb mindenki ( aki akarja ) megtalálja a párját.
2014. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nick Vuijicic...
2014. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
46%
Én azt sejtem, hogy önsajnáltató, forever alone srác szagot érzek. Amúgy önbizalom kérdése az egész.
2014. jan. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat!


Nő vagyok, 23 éves. Nem az volt a kérdés célja, hogy "önsajnáltassam" magam, máskor sem teszem.


Az önbizalmam azt gondolom rendben van, meg vagyok elégedve magammal, bár ezért teszek is.

Ne úgy képzeljetek el, hogy egész nap otthon ülök, és bánatosan nézek ki az ablakon, hogy "istenem, hol a szőke herceg fehér lovon".


Napi szinten "kapcsolatban" állok emberekkel. Dolgozom, és mellette levelezőn most csinálom a második diplomámat. Eljárok sportolni, önkénteskedni, van hobbim. Gyakorlatilag aludni jövök haza.

Tehát napi szinten adott lenne a lehetőség mégsem jön össze, egyébként valószínűleg mégiscsak bennem van a hiba, mert másra nem tudok gondolni.


De így, hogy sosem volt kapcsolatom, nekem ez nem is hiányzik, mert nem tudom milyen az, amikor valaki úgy szereti a másikat, nem ismerem az érzést.


A kérdés pedig azért merült fel, mert most van lehetőségem valami teljesen mást csinálni, ami teljesen felforgatná az életem, de én bevállalós vagyok, meg merném lépni.

Azt is tudom, hogy ezzel a következő sok-sok évben a lehetőség sem lenne adott arra, hogy kapcsolatom legyen. (ami igazából fogalmam sincs milyen érzés)


És én pont amiatt merném ezt bevállalni, mert ha x éven keresztül adott volt a lehetőség, és nem történt semmi, akkor ezzel sem változna semmi ezen a téren.


Ezért kérdeztem, hogy Ti ennek tudatában, hogy talán sose lesz senkitek másképp éltek? Más terveitek, céljaitok vannak?


Persze, értem mit írtok, szép dolog a hit, de egy idő után naívság lenne azt gondolom, abban élnem, hogy persze, majd egyszer, majd egyszer..És várni valami olyanra ami talán sosem jön el


Na szóval így már érthetőbb, ez lett volna a kérdés apropója :D

2014. jan. 12. 06:48
 5/23 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy mint a többiek. dolgozom, tanulok, építem az álmaimat, sportolok, olvasok, elfoglalom magam. Elvagyok a családdal, testvérekkel, ismerősökkel, magammal.


Amúgy nem igen értem a kérdést. Nm kellek "senkinek", eddig se kellettem, de ezt nem tetováltatom a homlokomra, és emiatt nem is vagyok bunkó és tapintatlan senkivel.

2014. jan. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
* amúgy könnyebben, 1 gonddal kevesebb van az életemben.
2014. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Akkor ha jól sejtem, konkrétabbra lefordítva a kérdésed így hangzana:


Ha sejtitek, hogy senkinek sem kelletek soha, mernétek olyan dolgokat bevállalni, ami ezt ténylegesen ki is zárja?


A válasz pedig attól függ, mi az a grandiózus dolog amiért ezt a felperzselt föld taktikát bevállalod? Áruld el, mert elképzelni nem tudom. :)

2014. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Vedd észre a hibát, és változtass magadon. Másképp nem fog változni semmi.
2014. jan. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:

Szerintem az nem azon múlik,hogy bevállalok valamit.Ha nincs mögötte az érzelem megette a fene.

Ha sokat vagy a lehetőség közelében,sok emberrel találkozol,nem számít!Ha megtaláltad a másik feled,érezni fogod.

Mondom én,aki szintén egyedül él,jópár éve.

2014. jan. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

Szerintem ne legyél pesszimista, és ne várd a szőke herceget fehér lovon, mert az is lehet, hogy egy barna hétköznapi pasi jön, kerékpáron.:)

Ne keresd görcsösen a szerelmet! -a szerelem anélkül fog rád találni, hogy keresnéd! :)

2014. jan. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!