Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk! Mennyire számít egy...

Fiúk! Mennyire számít egy lány népszerűsége?

Figyelt kérdés

Feltettem ezt a kérdést egy anonim fórumra, hetero srácoknak:


Ha lenne két lány, ugyanolyan szépek, vonzóak és jófejek számodra, de az egyiknek kevesebb ismerőse és barátja van (vagy épp egyáltalán nincsenek barátai), míg a másik sok embert ismer és népszerű, melyikkel járnál inkább?


A válaszok a kevésbé népszerű lányt részesítették előnyben, feltételezve, hogy a baráthiány ellenére van saját élete a kapcsolatukon kívül.


Az okok a következők voltak:

-nem kéne megosztanom 25+ emberrel

-többször ráérne

-nagyobb eséllyel maradna hűséges

-kevesebb drámára lehet számítani


Engem ez meglepett, mert azt vettem észre, hogy a népszerűbb lányokat sokkal többen veszik észre, sokkal többen próbálkoznak be náluk, bókolnak nekik, és ha valakivel összejönnek az mintha egy trófeaként büszkélkedne velük.

Sokkal izgalmasabbá teszi a kapcsolatot az, ha a csajuk eljár másokkal szórakozni és tetszik sok más pasinak is.

Ez a barátot valahogy ösztönzi a versengésre és győztessé teszi, hogy ő nyerte meg a sokak által kívánt bálványozott csajt.

És sok esetben még esély is nyílik neki arra, hogy új emberekkel ismerkedjen meg a barátnőjén keresztül.


Nekem úgy tűnik, hogy a komolyabb, vagy kevesebb önbizalommal rendelkező pasik részesítenék előnyben a kevésbé népszerű lányt.


Iskolában osztályonként mindig volt 1 'top csaj' aki nagyon beszédes volt, gazdag, mosolygós, divatos, és mindenki vele akart lenni, vagy a helyében lenni. Szinte az összes fiú vele akart összejönni, és akkor is nyomultak rá, ha épp barátja volt.


A nem annyira népszerű lányoknak már nem udvaroltak annyian, és nem voltak úgy körberajongva. Ha szépek voltak és ők is próbálkoztak 1-2 fiú beszélgetett velük, esetleg lett iskolán KÍVÜL barátjuk.

Sulin belül viszont mintha lett volna egy hierarchia, ahol mindenki csak a menőkkel akart lenni.



Ti mit gondoltok erről?

Kérlek írjátok le a korotok is!



2015. dec. 14. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, mert fáj a fejem. A kevésbé népszerűt választanám, mert ők abszolút megbízhatóak! Tudnak szeretni, mert ritkán volt nekik, ezért ha van, akkor tényleg szeretnek. Úgyhogy ezért.
2015. dec. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kevésbé népszerűt.


Sok barát sok időt igényel, én meg nem akarok ilyen programokra járkálni vele.

2015. dec. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyilván a kevésbé népszerű a jobb tartós kapcsolatra. Ahogy írod, a menő a népszerű az csak "trófeának" jó egy éjszakára,vagy dísznek járni vele kis időre.. Aztán úgyis lekoccol valaki mással.

Sokkal értékesebb az akinek kevés de komoly barátja van nem látszatrajongókat és "lájkokat" gyűjt.

2015. dec. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én se vagyok az a népszerü lány inkább a csendesebb ugy mond népszerütlenebb . A menö gazdag szép csajoknak az osztályból van olyan aki ugy nézz ki mintha a fél város átment volna rajta . Remélem értitek mire gondolok , és ezek a lányok még büszkék is magukra és facebookon próbálnak cici villantós képpel ismerkedni. De a suliban ugyis azok a csajok maradnak az elérhetetlen álomnök. A suliba mindig ök lesznek azok a lányok akiket a fiuk folyton körül vesznek .
2015. dec. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kevésbé népszerűt választanám, de nem a felsorolt dolgok miatt. Ha valaki valóban népszerű, az általában nem önmaga miatt az. Többféle ember közt csak az lehet népszerű, aki teszi-veszi magát, nyalizik, kétszínű, stb. Ilyen lányt pedig nem igazán tudnék értékelni.

Az a része nem érdekel, hogy másoknak is kéne. Ha tudom, hogy hűséges és velem van, akkor ilyen miatt nem aggódom.


A népszerűbb lányokat azért akarják többen felszedni, mert többet mutatnak magukból. Tegyük fel, van egy összejövetel (buli, osztálykirándulás, bármi). A népszerű csaj meg és beszélget, előadja magát, szerepel. Az ember szeme előtt van, tehát figyelnek rá. A nem népszerű elmegy a sarokba és leül vagy hasonló. Nincs szem előtt, kevesebben figyelnek rá.


Nálunk is megvolt az osztály népszerű csaja, minden csaj azt hitte, hogy kell a pasiknak, de senkinek sem kellett. Tudtuk, hogy milyen.


23 F

2015. dec. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!