Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy gyerek népszerűsége és a...

Egy gyerek népszerűsége és a család anyagi helyzete között van összefüggés?

Figyelt kérdés
Az én ismeretségi körömbe minden "menő" gyerek gazdag családból származik.Kivétel nélkül. Ez véletlen? Hozzáteszem, hogy a "csicskáik" mind szegények és őket csak kihasználja a jómódú gyerek. 14/L

2013. aug. 28. 11:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Van benne valami.
2013. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
persze, ilyen emberek mindig lesznek.
2013. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Igen, régen ez nem volt még ennyire, de most már sajnos hajlik efelé, bár mit is lehetne várni, amikor a felnőttektől is ezt látják.
2013. aug. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy gondolom csak azt lehet kihasználni aki hagyja magát. Ott van pl a fiam iskolája. Elég elit iskolának számít. Fiam mesél sok mindent kinek milyen van stb..., legtöbb tanuló jómódú családból származik. Mi ellenben egy átlagos jövedelemmel rendelkező család vagyunk. Egyszer sem érte őt ezért atrocitás. Szerintem sok múlik a személyiségen is.
2013. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
88%
Igen, de nem a pénze miatt általában, hanem mert például a szülei is magabiztosabbak a jó anyagi helyzet miatt, többször járnak nyaralni stb., ez miatt a gyerek is azt látja, hogy bátran kezdeményezhet. + valószínűleg a gazdag családnál a szülők picivel több időt tölthetnek a gyerekkel, mint a napi 12 órát dolgozó szegény ember, tehát kevésbé ingerszegény környezetben nő fel a pénzes gyerek.
2013. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

érdekes, mert az én lányaim népszerűek pedig jelenleg nem állunk túl jól

lehet azért mert szépek, csinosan (turi)

egyébként ne foglalkozz a külsőségekkel

2013. aug. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
Ezt szerintem nem a "menő" gyerek határozza meg, hanem a környezete, a többi gyerek. Nem lenne muszáj, hogy így legyen, ez éppúgy a menő, mint a csicska felelőssége.
2013. aug. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk a szegények közül kerültek ki a menők, én meg ki voltam közösítve pedig elég jómódúak vagyunk bár akkor nem látsztt rajtam.
2013. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Ha kihasználja, akkor igen! De szerintem nem feltétlenül csak a gazdag használja ki a szegény gyereket, hanem kölcsönösen egymást. Hiszen a gazdag elviheti őt jó programokra, meg általa lehet, hogy a szegényebb gyerek is kicsit feljebb kerül a "rang létrán".

A gazdagnak meg jó, mert majmolói lesznek.

16L

2013. aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg nem
2013. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!