Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért tartok az emberektől,...

Norbert911 kérdése:

Miért tartok az emberektől, főleg a lányoktól?

Figyelt kérdés
Sokat fogok írni ezért akinek nincs kedve az ne olvassa el. Az önbizalmam a nullával egyenlő ezen a téren sajnos. Nem bírom rávenni magam hogy leszólítsak egy csajt az utcán,mert nagyon félek az elutasítástól ami csak még jobban porrá zúzná az önbizalmam. Ha rá is venném magam a hadműveletre szerintem 5 perc után annyira leblokkolna az agyam hogy nem tudnák kérdezni semmit az illetőtől ha mégis az valami nagyon nagy baromság lenne. Sajnos más téren is vannak problémák,nehezen tudom megtalálni másokkal a közös pontot,legyen az fiú vagy lány. Ez szerintem a túlzott önismeret hiány miatt van.Sokszor élet vidám vagyok,de többször enyhe depresszióm van. A környezetemből próbálok önbizalomra szert tenni az helyett hogy magamból próbálnák de ez sajnos nem megy vagy csak ritkán.Gyerek koromban nagyon sok zavaró tényező volt ami szerintem gátolta a szociális képességeim fejlődését. Erősen gondolkodok egy mentálisan segíteni tudó orvoson,mivel nagyon sok helyzetben szorongok és az évek alatt egészségügyi problémáim is lettek ez miatt és ez a probléma kezd kihatni az életem minden részére,főként ha idegenekkel kell egy helységben lenni. Ez már nagyon kellemetlen.Nehezen nyílok meg az embereknek. Bennem van egy olyan érzés hogy hülyének néznek ez miatt és tudni fogják a gyenge pontjaimat és ha megnyílok akkor már nem néznek rám úgy mint az előtt. Persze ez nem minden esetben van így,mert vannak olyan emberek akik értékelték hogy ilyen mélyen és őszintén elmondtam a véleményem az adott témáról. Nagyon szeretnék már egy barátnőt,akivel teljesen odaadó tudok lenni,csak tényleg nagyon félek a kínos szitutól. Nem tartom magam csúnya srácnak. Valamikor meg is jegyzik hogy nekem miért nincs barátnőm? A volt barátnőimben az a közös hogy egyiknél sem én kezdeményeztem(az első lépést szinte mindig ők tették meg) és a szakítást szintén ők kezdeményezték. A legutolsó kapcsolatom 2 évig tartott,sose gondoltam volna hogy egy lánynak ennyire megtudok nyílni és az nagyon jó érzés volt,nagyot dobott az önbizalmamon :)24 éves vagyok és már másfél éve nincs senkim. Nagyon leszeretném küzdeni ezt a problémát ezért érdekelne a hasznos véleményetek,esetleg könyvek,vagy filmek.

2015. dec. 2. 00:36
 1/4 anonim válasza:
2015. dec. 2. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én meg a fiúktól félek :D
2015. dec. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg több csaj maradt ki az életemben, mint amennyivel összejött valami! (ágy, szex,) Kb. 50 nővel volt szexuális kapcsolatom, és 150 lehet akivel ismerkedtem, csókolóztam. És legalább ennyi sikertelen próbálkozásom is volt. De ettől még nem adtam fel, hogyha tetszik egy nő, beszéljek vele, hódítgassam!
2015. dec. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress egy hivatásost.A szex keringeti benned a tesztoszteront.Utánna sokkal könnyebb lesz.Ha sokáig nem ürítesz elpuhulsz...esik az önbizalmad, össze kell szedned magad és megtenni az első lépést.Egy csaj sem fog odamenni hozzád hogy légyszi hagy üljek rá a farkadra...
2015. dec. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!