Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez a dolog normális félresiker...

Ez a dolog normális félresikerült ismerkedések, barátkozások után?

Figyelt kérdés
Hogy a másik nemcsak hogy nem lett jó haverom, nem lettünk jóba, de még ki is röhög a hátam mögött, pletykál rólam a barátai között. Egy-kétszer előfordult már ez, az természetes hogy ezt csinálja a másik miután sikertelenül próbáltam vele barátkozni, vagy csak rajtam lehet valami kivetnivaló?
2015. dec. 15. 09:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem az történt, hogy össze akartál barátkozni valakivel, ő viszont úgy vélte, hogy te alacsonyabb szinten állsz hozzá viszonyítva... jóval alacsonyabb szinten, ezért, nem akart barátkozni, hanem úgy csinált mintha kedves lenne, kedvesen elküldött, majd elmesélte a barátainak:

-Hé képzeljétek el, ez a barom Józsi (tételezzük fel, hogy téged Józsinak hívnak) idejött hozzám, és azt mondta, hogy barátkozni akar velem Hahahahaha


Ne csodálkozz, ha gonosz emberekkel barátkozol.


Én realista vagyok, két elképzelésem van, bocs ha megsértelek:

Lehet, hogy te valamiféle fogyatékossággal élsz (ronda vagy, hülye vagy, stb..) és ezért nem akarnak veled barátkozni, lenéznek és kinevetnek.


Ez az egyik elképzelésem. A másik pedig az, hogy te nagyon okos, intelligens ember vagy, és valamiért nem értenek téged, ezért néznek le, és nevetnek ki.


Egy biztos, kérdésedre válaszolva; ez normális - de csak abban az esetben, ha valamiért lenéznek téged, legyen az a te hibád, vagy az ő hibájuk.

2015. dec. 21. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!