Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nehéz sorsú fiatalok, hogy...

Nehéz sorsú fiatalok, hogy boldogultok?

Figyelt kérdés

Sorstársak életére vagyok kíváncsi, lehet fiú is, lány is. Sajnos nekem a betegségekkel gyűlik meg a bajom leginkább. Sokszor voltam életveszélyben, de szerencsére már 5 éve nem kerültem kórházba. Az immunrendszerem viszont még mindig romokban, a szívem sosem lesz olyan, mint másoknak, és az állandó nőgyógyászati problémák miatt kétséges, lesz-e valaha gyerekem (januárban megint orvos, szóval lehet, megtudom).

Igyekszem kiélvezni az életem, ami sajnos a jelenlegi helyzet alapján nem valószínű, hogy hosszú lesz.

Imádok rajzolni, színezni, hangulatokat és tájakat fotózni, főzni, a zenét (hallgatni és játszani is), olvasni, történeteket írni.

Nagyon introvertált vagyok, emiatt nehezen barátkozom, és úgy érzem, nem értenek meg (még ha nincs is így).


Vannak mások hasonló helyzetben?

Hogy élitek a mindennapjaitokat?


Aki szeretne, privátba is írhat.


Köszönettel:

22N


2015. dec. 26. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetek
2015. dec. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még csak 14 leszek. Nevelőszülőknél élek, mert az igazi szüleim alkoholisták. A suliban nagyon rosszul érzem magam, mert folyton piszkálnak, bántanak. Nincsenek igazán barátaim. Sokszor nagyon nehéz így, nagyon egyedül érzem magam. De tanulok és mindent megteszek, hogy sikerűljön megvalósítani amit szeretnék.
2015. dec. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mindenki hasonlóan tölti az idejét.

Mindenkinek meg vannak a korlátai a kommunikációban.

A sportot kihagytad. Sportolhatsz? Tánc, street workout. sokféle emberrel, zenével találkozhatsz, és a street workout a szabadban van.

2015. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sportolhatok, bár kevesebbet bírok azért, mint az átlag. Biciklizni, úszni, tollaslabdázni szeretek, de a jégkorcsolyát is tanulgatom.
2015. dec. 26. 18:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor biztos van a közelben street workout is. Próbáld ki.

Ha valaki lemegy egy órára, abból, 45perc pihenés, lehet beszélgetni, zömében fiúk, ha valamelyik tud trükköket is, akkor van mit fényképezni. Nyáron sok család is van.

Nézz utána a kezdőgyakorlatoknak, helyes úszástechnikának, pillangóúszás stb.

Azért lányként nem nehéz ismerkedned, lehet nem tartanak sokáig, de az se baj.

2015. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért is jó ez a street workout, mert e köré építheted a mindennapjaid, táplálkozás, motiváló zene, testépítős oldalak olvasása, és a sok rávezető gyakorlat után meg tudsz csinálni egy húzóckodást, jó érzés, hogy elértél valamit.

Csak a harc, csak az éri meg.

2015. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!