Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nincsen senki se?

Miért nincsen senki se?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy 2.éves vagyok a középsuliba,és konkrétan az osztályommal nagyon megromlódott a kapcsolatom.akikkel régen jóba voltam,azok átvágtak,és mostmár levegő vagyok számukra,így helyemet nem igazán találom az osztályban,mivel mindenkinek már meg van úgymond a barátja... Az osztály se egy barátságos,hatalmas a versengés,klikkesedés,felszines kapcsolatok.. Szeretnék valakivel szoros kapcsolatot tartani,mivel igy nagyon nehéz,hogy a volt barátaim meg még pár talpnyalói szószerint lenéznek,és másokkal meg nehéz ismerkednem,mert olyan mintha már elkönyveltek volna,és nem is akarnak igy már barátkozni :/ velem lehet a baj? Mit csináljak hogy jól érezzem magam?

Amúgy mindenki felé nyitott vagyok,és segítőkész,ok nélkül senkivel se vagyok szemét,és a külsőmre is adok elég sokat,hogy nehogy már ezzel legyen a baj.

Muszáj lenne ezt még most megoldani,mivel még három évem van itt,és nem szeretném ezt így 'átszenvedni'...



2015. dec. 26. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg tisztázni a helyzetet a volt haverjaiddal, megértem, hogy ezek után már nem akarsz ugyanúgy jóba lenni velük, meg keress más csoportokat, akik közel állnak hozzád, talán bevesznek a bandába, én is így vok, hogy senkivel se vagyok haragban, de kimondottan nagy barátságban sem az osztályból. nehezen illeszkedek be és többiek is látják, nem szívatnak, de nem is zavarnak el sehonnan se... sztem téged se fognának, ha másokhoz odamész az osztályból
2015. dec. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Probalok mindenkivel baratkozni,mivel nem akarom hogy azt higyjek rolam a tobbiekhogy csendes vagyok,vagy depresszios...mert eleg rossz erzes hogy ilyet hisz nemelyik rolam,mert tavaly nem ilyen voltam,sokkal inkabb nyitott..es olyan is vagyok igazabol,csak igy egyedul nehez megnyilni.

A volt haverjaimmal meg mar probaltam tisztazni,de szarnak az egeszre,meg meg se hallgatnak mar..pedig nem csinaltam veluk semmi rosszat,csak bantotta szerintem a szemuket hogy nem csak veluk,hanem mas osztalybol is baratkoztam emberekkel..es igy mar semmi sem hat rajuk,szamukra csak levego vagyok,meg ugy neznek ram mint a mosott szarra mar lassan feleve,es ez lenne az amin valtoztatnek..

2015. dec. 27. 14:17
 3/8 anonim ***** válasza:
ha gondolod privibe leírhatod, miért vágtak át vagy miért romlott meg kapcsolatotok
2015. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szénás peti ***** válasza:
Szia :) Probálnék ötletet vagy tipet adni hogyan keres barátot. Probáltad ugy hogy elsönek keresel 1-2 vagy hármas társaságot? És úgy rájuk fokuszálsz kis idöre és ha sikerül akkor más kisseb társaságot keresni és talán ezekből lesznek külön külön de neked nagyon társaságot.
2015. dec. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szénás peti ***** válasza:
Talán azt is meg lehet probálni hogy le ülsz egy padra és vársz hogy egy másik is le üljön melléd és szép lassan elkezdeni csevegni és erre építeni egy barátságot?
2015. dec. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szénás peti ***** válasza:
Olyan is lehetne hogy hozzád hasonló embert keresel.
2015. dec. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most jelenleg mindenkivel próbalok valami kapcsolatot kialakitani,de igen,olyan lenne a legjobb aki hozzam hasonlo.
2015. dec. 30. 12:22
 8/8 Szénás peti ***** válasza:
Sok sikert a barát keresésben :)És rá találásában :)
2015. dec. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!