Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen senki?

Figyelt kérdés
17/F. Nem volt még soha párkapcsolatom semmilyen formában! Nem tudom mi a gond , ronda nem vagyok… sőt egész jó képem is van. Pár kiló felesleg de nagyon minimálisan. Udvarias vagyok minden lánnyal… nem vagyok páva meg ilyesmi. Nem cicababát hanem normális lányt szeretnék akik nem csak a méteres faszra és a pénzre buknak. Tippek?
2014. márc. 6. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Mit nyivákolsz, még csak 17 vagy!
2014. márc. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell izgulni, nem vagy elveszett. Nem igaz, hogy nincs senki. Tök normális vagy, én is ilyen voltam, csak most 1-2 évvel idősebb.


Egy kérdés: mi számít neked párkapcsolatnak? Az, hogy sétáltok kézenfogva? Az, hogy csókolóztatok? Az, hogy facebookon "kapcsolatban" státuszra váltottatok?


Ezt döntsd el magadban. Plusz menj oda 1-2 lányhoz, de ne kimondottan azzal a céllal, hogy "kiszemeltelek, ránézésre megfelelőnek tűnsz, most pedig addig nem tágítok, amíg nem leszel a barátnőm", egyszerűen csak beszélgess, találj egy témát, mittudomén... sikerült-e megcsinálni a házit, vagy hogy sikerült ez meg az a doga, használd a fantáziád...

2014. márc. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Facebook nincs épp ma töröltem magam.

Hosszú távú párkapcsolatot szeretnék ami szerelemmel teli mindkét fél részéről. Szeretem jobban megismerni az embereket nem egyből ítélek és persze nálam is vannak határok , nem tehenet akarok tartani sem egy vakondot.

2014. márc. 6. 23:54
 4/5 anonim ***** válasza:
"Udvarias vagyok minden lánnyal" <<---->> "méteres faszra és a pénzre buknak"
2014. márc. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eljön a te időd is neaggódj
2014. márc. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!