Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én nem tudom követni a...

Seymour99 kérdése:

Csak én nem tudom követni a mai fiatalok életét? (Bővebben kifejtem lent)

Figyelt kérdés

Szóval. Idén végre közép suli második osztályába léptem, úgy gondoltam hogy akkor már menjünk el egyet így haverokkal buliba. Amikor beléptünk a szórakozóhelyre, megdöbbenve tapasztaltam ezt az (elvileg tökre elfogadott, bár én nem tudom hova tenni) "fiú - lány dugós táncot" [amikor hátulról tolja a srác a csajt] szóval ez mi? Így full idegenként pl én is oda mehetnék bármelyik csajhoz így táncolni? Vagy mi? Mert ez a szememben konkrétan parasztság. Ami a durva hogy szimpla sulis bál volt. Most vagy én vagyok nagyon elveszve vagy nem tudom. Segítsetek légyszíves.

16 éves fiú vagyok.



#fiú #lány #tánc #buli #inkább elásom magam
2015. dec. 28. 02:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Találsz majd lányban ilyet is, olyat is. Van aki bevállalja az ilyen táncot, és van aki nem. Szerintem az utóbbiakból válasszál. És ne csak a fenekét figyeld, hanem a gondolkodásukat is igyekezzél felmérni.
2015. dec. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ő szórakozásukat nem rontja az, hogy szerinted parasztság, amit csinálnak.

A vendégsereg meghatározza a szórakozóhely minőségét, mivel az oda járók vannak ott többségben, neked kell számodra megfelelőt másol keresned.

2015. dec. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

Ne ásd el magad teljesen normális a gondolkodásod.

A mai 15-16 éves lányok,fiúk kicsit el vannak szállva maguktól.

2015. dec. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de èn kifejezettem utálom ezt a fajta 'táncot'. Őszintèn szólva nem is vagyok az a kifejezettem buliba járó típus, de ha megyem, akkor szolidabban. Amúgy lány vagyok.
2015. dec. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

21-22 évesen én is csináltam, de

- először beszélgettünk

- csókolóztunk

- táncoltunk normálisan is

- és általában akkor egész éjjelre ő volt a táncpárom


Ja, és nem azonnal seggtánc, mert gyűlölöm, ha valaki mögém áll (az exemnek sem engedtem a kapcsolatunk elején)

2015. dec. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ha valakinek ez a szórakozás, az másnak miért baj? nem minden fiatal ilyen, de valakinek ez tetszik és honnan tudod, hogy idegenek voltak? mindenki azt csinálja, ami boldoggá teszi, ne mások viselkedésén és szórakozásán vergődjön. A disco-k azért vannak éjjel, mert akkor szabadabban bulizhat mindenki, gyerekek, idősek alszanak, vagy más helyen szórakoznak, amik az ő normájuknak megfelelő... akinek nem tetszik a disco, keressen mást, pl koncertek, kocsmák, klubok, de ez egy ilyen hely... fiatalok, pia, buli, szerelem... vagy mit vártál? rakott szoknyában és öltönyben néptáncol mindenki vagy estélyiben lesz társastánc? azoknak is meg van a maga helyük, meg idejük, a disconak is... mindenkinek meg kell találni, mire van igénye
2015. dec. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
16 évesen úgy be vagy gyöpösödve, mint valami 80 éves. Nekik az a jó, akkor te ezen mit pörögsz? nem tartanak pisztolyt a fejedhez, hogy csináljad.
2015. dec. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy elveszve! Néha én is ugyanezt érzem az osztálytársaimnál, és csak ritkán tudom őket megérteni. Szerintem elég sokan vannak ezzel ugyanígy, úgyhogy nem vagy vele egyedül. Én inkább örülnék olyan fiúnak, aki nem jönne oda rögtön így táncolni. 16/L
2015. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem mai, kb. már 10 éve (amikor én jártam bulizni) is "menő" volt ez a tánc, én is csináltam. :D Mondjuk annyira nem értem mi vele a probléma, hogy hozzáér kicsit a fenekéhez az ágyékod. Sima társastáncnál is megvan ugyanez, hogy összeérnek combok, lábak, ez-az, sőt ott még szemből a melleit is érzed a nőnek. :D
2015. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Páran félre értettek egy kicsit. Nem vagyok rajta felháborodva, csak egyszerűen nem tudom hova tenni. Ügye én nem úgy vagyok nevelve hogy minden lány erkölcstelen és nyugodtan menj oda kisfiam és szexualizáld (nem engedte az oldal az egyszerűbben egy szóval) seggbe a buliban.


Amúgy azért kérdeztem, mert próbáltam eddig azt is hogy normálisan táncolunk, ès ezt is. Na.. Mind kettő kudarc lett.

2015. dec. 28. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!