Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van nagyon sok olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van nagyon sok olyan fiatal tizenéves, huszonéves lány, akinek narancsbőrös a combja, feneke?

Figyelt kérdés
Ma voltam strandon és szinte alig láttam olyan fiatal lányt, akinek ne lenne narancsbőrös a combja, feneke. Félreértés ne essék, szerintem átkozottul szexi ez, csodálatosan néztek ki, csak érdekelne, ez miért lehet? A sok tartósítószeres kaja miatt?
2015. júl. 24. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Azért mert mindenki lusta disznó, hogy sportoljon. :P
2015. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Rendszertelen étkezés és kevés testmozgás
2015. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

A női test bizonyos részei (pl. comb, fenék. csípő) egészen nagy mennyiségű zsírt képesek elraktározni, amelytől aztán alig lehet megszabadulni. A raktározás során, amikor a gombostűfejnyi zsírsejtecskék babszem nagyságúra híznak, lelassul a szövetekben a vérkeringés, ami lecsökkenti a bőr hőmérsékletét is. Ez a hőmérséklet csökkenés, az érintett területen anyagcserezavarokhoz vezet, aminek következtében kialakul a cellulit. Az összetapadt zsírsejtek a bőr felszíne felé vándorolnak és a laza kötőszöveten – aminek egyik jó tulajdonsága, hogy jól és gyorsan tágul pl. a terhesség alatt – könnyen átnyomódnak, ezáltal láthatóvá és tapinthatóvá válik a „paplanhatású” bőr.


Szinte kizárólag nők körében fordul elő, és az esetek 14 %-ában már kamaszkorban megjelenik. 20-30 éves kor között a nők több mint 45 %-a küzd ezzel a problémával, míg a 30-35 évesek újabb 20 %-a csatlakozik a narancsbőrtől szenvedőkhöz! Aztán amikor a nők elérik az 50 éves kort, már 98 %-uknál jelent problémát a cellulit kialakulása!!!

2015. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Ja az előbb lemaradt, alapvetően a genetika, a mozgásszegény életmód, és a helytelen táplálkozás a legfontosabb hajlamosító tényezők!
2015. júl. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Most már csak arra lennék kíváncsi, hogy a 150 kilós 50 éves férfiakon miért nem fordul elő soha narancsbőr?
2015. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Mind csak a plázában sétál, meg otthon ül, nagyon kevés az olyan, aki mozog rendszeresen, és tesz az alakjáért.
2015. júl. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is bejönnek ezek a bőrhibák, egy kicsi narancsbőrrel és striavonalakkal is nagyon kívánatos lehet egy női test. Más kérdés, hogy a nők 1. ezt szégyellik, 2. nem hiszik el.
2015. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
En regebben tobb honapon keresztul minden nap lefutottam 7,5 km-t, melle csak zoldseget, gyumolcsot, csirkemellet ettem, ekkoriban a 163 cm-emhez 53 kg voltam, a fenekem es hatul a combom megis narancsboros volt. Estenkent szoktam nezni a TLC-n egy holland betegseges musort es abban par napja volt szo a narancsborrol, ott azt mondtak, hogy errol senki nem tehet, mert szimplan csak a genetika az oka.
2015. júl. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A narancsbőr bármelyik nőt érintheti. Nem kell ehhez túlsúlyosnak vagy elhízottnak lenni.


Most így nem néztem utána, csak régebben hallottam, de valami olyasmi az oka annak, hogy a férfiak nem narancsbőrösek, hogy náluk másmilyen a zsírszövet felépítése. Náluk egyenletesen oszlik el a zsírszövet, míg a nőknél nem. Egy kicsit igazságtalan. :D

2015. júl. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10%
Egészséges életmód. Sok mozgás, sport. Na ez nincs meg.!!! Van tartós kaja, édesítőszeres üdítő, gép előtt görnyedés, semmi test mozgás.
2015. júl. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!