Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem durva hogy még az 50...

Nem durva hogy még az 50 feletti szüleim is mennek szilveszterezni én meg 18 évesen itthon dekkolok?

Figyelt kérdés

Még anyámékat is meghívta valami kollega szilveszterezni. 50 felett vannak és mennek. Én meg 18 évesen itthon dekkolok, engem a kutya se hív sehova.

Eddig azt hallgattam hogy na majd ha idősebb leszel mehetsz. De ugye ezzel két gond van:

1) nem azért nem megyek mert nem engednek hanem azért mert a kutya se hív sehova egyedül meg hova

2) ennél idősebb korra felesleges várni. Minek itthon leszek én 10 meg 20 év múlva is. Hogy az az itthon hol lesz 10 év múlva azt nem tudom, de az a majdani szilveszter is így telik majd mint a mostani az fix.


2015. dec. 31. 16:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
14%
Most azt mondod hogy nem is akarnál sehova menni. Akkor meg minek nyafogsz hogy nem mész sehhova?
2015. dec. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy megnyugtat-e de én is itthon dekkolok egyedül és engem sem hívott senki sehova.

És ráadásul én egyedül is lakom.


A kérdés az hogy ez neked így jó-e.

Mert nekem jó, én ezt választottam.

Ha nekem ez nem lenne jó akkor kimennék a legközelebbi térre és csatlakoznék egy társasághoz. És ha valaki megkérdezné hogy mi a francokat keresek én velük akkor jól szájba verném és átvenném a helyét a társaságban.


Szóval baj az akkor van ha neked ez így nem jó és nem is teszel ellene semmit.

Mit tennél ha elhívtak volna ?

Elmennél ?

Vagy valami kifogással élnél mert amugy se lenne kedved hozzá ?

Ezt döntsd el.

És ha mennél a társasággal akkor menj így is egyedül.

Rajtad múlik.

2015. dec. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
na akkor az adu ászt kivágom: itthon vagyok és dolgozom egész éjjel, mert sürgős:D De van egy olyan érzésem, hogy ki fogom bírni, túl fogom élni ezt. Ha meg nem, akkor most őszintén, nem mindegy, hogy 10-20 évvel hosszabb ideig vagyok halott? :D
2015. dec. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

"lesz még munkahelyed, lesznek kollégáid, ahol simán köthetsz barátságokat"


Nem igaz. Igaz lenne, ha nem lennék a képletben én magam.

Uis végigjártam már 8+4 év iskolát ált + közép + edzés + nyelviskola. Millió és millió alkalom lett volna ismerkedni.

És nyilván lesz a jövőben is.

De az is fix hogy a jövőben is épp annyit kezdek majd ezen lehetőségekkel mint a múltban.


Én egy olyan ember vagyok aki képes lenne egy kenyérgyárban is éhen halni.

2015. dec. 31. 18:32
 15/17 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2015. dec. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ez miért számít? Egyébként Bp
2015. dec. 31. 19:03
 17/17 anonim ***** válasza:
mert házibulit tartunk 6-tól de messze laksz
2015. dec. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!