Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én vagyok az egyetlen, aki...

Én vagyok az egyetlen, aki miután alkoholt ivottés berúgott tud helyesen írni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 1. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szédelgek, de helyesebben írok még mindig, mint gyk-sok 85%-a. :D
2016. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tudsz helyesen írni akkor valójában nem rúgtál be
2016. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én általában odafigyelek és igyekszem helyesen írni, de részegen... nálam is fordult már elő olyan, hogy valaki üzenetként csak egy betűhalmazt kapott, pedig beleadtam anyait-apait a gépelésbe.
2016. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1: Ha csak szédelegsz, akkor nem vagy részeg. Ez a fejedbe szállt állapot.
2016. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is! Bármennyi pia van bennem, a helyesírásom mindig jó, csak van hogy több vesszőt rakok a mondatba, mint indokolt lenne. A szóbeli megnyilvánulásaimon sem szokott látszódni a pia, a járásomon viszont annál inkább. :D
2016. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Én tudok helyesen írni, viszont pl, ha telefonon, vagy laptopon pötyögök, akkor félreütök. Még józanul se tudok rendesen gépelni, nemhogy részegen :D Ráadásul az autocorrect sose kooperatív.
2016. jan. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is simán tudok részegen is, csak akkor általában nem érdekel. A lényeg hogy érthető legyen amit írok olyankor és nem hogy tökéletes.
2016. jan. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!