Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk/lányok, ti hogy tudnátok...

Fiúk/lányok, ti hogy tudnátok jellemezni a romákat (cigány) rasszizmus nélkül?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok egy Rasszista férfi..legalább nem vallom magam annak...

Én nen előitéletekből hanem ismeretekből alapozok s talán álltalánosítok.


Még hajdanán mikor gyermek voltam az iskoláimban mindig akadt 3-4roma osztálytárs ként...

Nagyon különbek voltak tőlünk magyarok vagy félvérektől.


A roma csapat Esztelen,faleminista,szozializálótlanak,beképzeltek,nagyravágyók,uralkodók voltak.


Az iskolában ók kezdtek el igazán "pocsékul" beszélni helytelen kiejtésekkel...

Ők kezdtek el köpőcsövezni,s persze verekedni,no meg kur+ák ként bánni a nőkkel...


Le egyszerűsítve hűlyék,balfékek,barmok voltak.

A romák vérében a fent felsorolt tulajdonságok mindd megvannak.

Nem akarom elítélni őket de nem volt tapasztalatom még az ellenkezőjével.


A magyarok meg kapnak a hülyékre.

A magyaroknak kelendő a baromság a romák meg alapbol bármok...


De persze még mindig nem vagyok rasszista...mert ettől még váltok 1-2 szót ezzel a veleéig romlott néppel...


De nem vagyok rasszista.


Ti hogy vélekedtek róluk?



2016. jan. 13. 14:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Rasszizmus nélkül? Sehogy. Általában pont olyanok, amilyennek leírtad őket, rasszizmus ide vagy oda. Nem érdekel, ki mit mond, nem ide valók, hanem Indiába. Más országok nem csinálnak ebből ekkora problémát, de még a székelyek is képesek őket elkülöníteni a falvakon belül.
2016. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én roma lány vagyok...nincs a véremben semmi...
2016. jan. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Sajnos nem tudnám jellemezni őket úgy, hogy annak ne legyen rasszista mellékíze, főleg a mai polkorrektséget igénylő közbeszédnek megfelve.... 46-év tapasztalata sajnos telepakolt előítélettel. Jobb szeretek velük nem találkozni, foglalkozni. Nem azért mert jobbnak tartom magam, csak így nyugodtabb az életem!!
2016. jan. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nekem nincs semmi bajom a cigányokkal. A cigányok között is van rossz ember, ahogy bármelyik másik nép között. Én egy cigánycsaládnak köszönhetem azt, hogy élek. A délszláv háboruban a szüleim meghaltak, egy cigány család fogadott be és velük jöttem Magyarországra Szarajevóbol. Normálisan felneveltek, ahogy a saját gyerekeiket, rendes emberek lettünk, nekem ők lettek a családom.
2016. jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!