Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket zavarna az, ha egy...

Titeket zavarna az, ha egy ismerősötök ilyen erőltetett módon próbálna elérni titeket?

Figyelt kérdés
Vagyis megpróbálja minden úton ahogy csak lehet, telefon hívás, SMS, facebook üzenet, mindaddig amíg nem tud elérni titeket. És nem sürgős dolog miatt, hanem csak mert nagyon beszélni szeretne már.
2016. jan. 18. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem sürgős, akkor nem tudom elképzelni, hogy ennyi módon keresne.

Te reagáltál valamit?

Nekem is van, hogy írogatnak. Ha nem érek rá, akkor írok röviden, hogy majd máskor, most nem érek rá. Ezt szokták érteni és nem kezdenek el hívogatni, sms-ezni, stb.

Talán egyszer volt ilyen, hogy egy barátnőm nagyon akart velem beszélni és írt, hívott, mobilon, otthonin, minden, de ő akkor be volt piálva és azért volt olyan :D

Egyébként zavarna, mert ez kissé beteges.

2016. jan. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, zavarna.

Ha fontos és sürgős dologról van szó, akkor az más.

De ha kiderülne, hogy "ja, semmi, csak dumcsizni akartam" úgy vágnám rá a telefont.

Ha nem veszi fel, nem reagál, nem ír vissza, annak bizonyára oka van. Nem ér rá, nem akar beszélni, bármi - amihez semmi közöd. Innentől kezdve meg már zaklatásnak minősül.

2016. jan. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!