Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Beszólnak a fitness teremben...

Beszólnak a fitness teremben de durván. Mi a retket csináljak?

Figyelt kérdés
Már a falat verem itthon, mit csináljak? Fogjam meg a 10 kg-os súlyt és verjek oda fejre? De most komolyan?
2016. jan. 24. 19:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom nem ok nélkül szólnak be. Szerintem bunkón kérdezed meg tőlük, hogy mennyit vannak még a gépnél. Legalábbis az írásod alapján nekem így tűnik. Elég agresszívnak tűnsz, szét akarod verni az embereket. Szóval legyél udvarias, kedves, és akkor senki nem fog beszólni.
2016. jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Én pont ezekért nem mertem soha lemenni konditerembe. Elég vékony gyerek voltam mindig, és akartam menni de féltem hogy beszólogatnak. Egészen addig míg egy barátom meggyőzött hogy próbáljam ki. Én mondom azóta még 2 sportot is űzök mellette, de eddig egy durva beszólást se kaptam. Pedig jó sokat bénáztam mindenhol. Igazából rájöttem hogy az emberek nagy része fejlődni jár le, és eddig akik kritizáltak azt azért tették hogy segítsenek. De általában nem csak szóval hanem tartottak nekem súlyt meg minden. Számomra érthetetlen hogy neked miért szól be akárki ahelyett hogy a saját dolgával törődne és megpróbálná magát erőltetni.

Miket mondanak? Amúgy ha úgy érzed hogy tényleg nyernél akkor egy tényleges adok-kapokra is kihívhatod. Jobb esetben befogja, rosszabb esetben kapsz két pofont, adsz hármat és onnantól fogja be.

2016. jan. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

De most komolyan. Dolgoztam egy cégnél nemrég a tulaj alig adott nekem valami pénzt (100.000 Huf /hó) pedig diplomám van , Ő meg évente új A6-ost vett szalonból! Neki se szóltam be pl. Itt pesten most menő kötekedni vagy mi?


Miért járok kondi terembe? Mert az a hobbim, más nem is érdekel igazán.


Viszont aki mondta az otthoni fitness termet az nem rossz ötlet, és ott senki nem akar lehúzni pl. táplálék kiegészítővel. stb.


Lehet ez lesz.


Csak az a jó a fitness-ben hogy heti 3-4 alkalommal van hova elindulni.

2016. jan. 24. 19:24
 14/29 anonim ***** válasza:

Ha a teremben is ilyen a habitusod, akkor ne csodálkozz, hogy bezsólogatnak. Érdekes én voltam nem egy nem két teremben, soha nem szólt be senki, pedig nem vagyok se 2 méter se 120 kiló.

Próbálj meg esetleg normálisan viselkedni az emberekkel és akkor azt is fogod visszakapni tőlük.

2016. jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Ilyen emberek közé nem feltöltődés lemenni edzeni :D mondom, én haverokkal hoztam össze nem kell a legkomolyabb gépekben gondolkodni, 4 felé osztottuk fejenként 10en pár ezret dobtunk össze és használtan vettünk cuccokat azóta meg már sok mindent, ennél jobb nincs szerintem
2016. jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Én is összetennék otthon a helyedben 1-et. Az ilyen termek havi 10-től kezdődnek, és ezeket a gyökereket is el kell viselned. Arról nem is beszélve hogy nem olyan zene szól amilyet te akarsz. Simán beszerzel otthonra egy súlyzószettet (20.000Ft) utána egy húzóckodót (5.000Ft) futni el lehet járni ingyen és kezdésnek meg van oldva. Ha valami hiányzik akkor még költesz rá később.
2016. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

"Gondolom nem ok nélkül szólnak be"

Te hol élsz? :D Tipikus. Szerinted semmi rossz nem történik ok nélkül igaz? Nincs olyan, hogy rosszindulatú ember, aki csak azért szól be mert nem tetszik neki a képed.


Kérdező: verj, csak akkor börtönbe mész. Én helyedben inkább mennék máshova.

2016. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Igen, úgy érzem ez a megállapítás hogy "én tehetek Róla hogy beszólnak", stb. ez szerintem hülyeség.


Nekem leginkább az a megolás tetszik hogy ki a hóra és lerendezni.


Csak lusta vagyok ehhez inkább összedobok egy saját termet, azon az úton indulok el. + futás ahhoz tényleg csak cipő kell.


Engem az hogy pl. milyen munkahelyen dolgozom nem is érdekel, csak az edzés, nem hagyom hogy tönkretegyék az életem "gyökerek", csicskák. Sarkamra állok.

2016. jan. 24. 19:37
 19/29 anonim ***** válasza:

Egy fittness teremben vélhetőleg erőfitogtatás, és evvel összefüggő provokáció. Szard le. Korlátolt, felszínes lelkek, akik ok nélkül beszólogatnak.


Életük során nem jönnek rá, h önmaguk alatt vágják a fát evvel a sekélyes, bumfordi hozzáállásukkal.

(Az anyatermészet automata bumeráng efektusa.)


(Persze, belegondolva, ha boxolni akarsz velük, a te dolgod, de akkor beiratkozhatnál annyi erővel ökölvívásra inkább.)

2016. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Itt nyilván valami más van a háttérben. Valami céges dolog. Amit te nem feltétlenül tudsz.

Egy bárki számára nyitott teremben nincsen beszólogatás. Senki sem szól be a másiknak. Max. a haverok ugratják egymást poénból. De idegeneknek nem szólnak be. Én is járok. Hát se félelmetes, se óriás nem vagyok. Mégsem szólt be soha senki. Sőt, tök barátságos a légkör, kedvesek és segítőkészek az emberek.

2016. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!