Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ciki ma Magyarországon...

Jules19 kérdése:

Miért ciki ma Magyarországon meztelenül szaunázni?

Figyelt kérdés
A fejlett szauna kultúrával rendelkező országokban természetes, hogy meztelenül szaunáznak. Klóros fürdőruhában főzni magát az embernek nem egészséges, se annak a ki benn ül, se annak aki mellette beszívja a klórgőzt. A vicc, hogy tudok egy helyet, ahol külön szauna van férfiaknak és nőknek is (nyílván azért mert meztelenül illene használni), tehát a szexualitás kizárva, és mégis fürdőgatyában főnek az emberek egy két kivételtől eltekintve. Valaki adjon erre valami racionális magyarázatot.

2016. jan. 28. 22:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Egyszerűen más a tradíciónk. Magyarként külföldön én is furán érzem magam egy szaunában, ahol kínomban már nem tudom hova nézzek félre a sok "szép" meztelen test látványától néhány négyzetméteren. De ebben nem kell logikát keresni, egyszerűen más a neveltetésünk, mások a szokásaink, míg más nemzeteknél a világ legtermészetesebb dolga, mert amióta az eszüket tudják, a meztelen szaunázást ismerik csak. Hogy hogyan egészségesebb, azt egy percig nem vitatom. Inkább a pszichológiai oldaláról közelítettem meg a dolgot.
2016. jan. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Miért? Ciki ma Magyarországon meztelenül szaunázni? NEM!!! Van ahol szabad, söt elvárt. Persze vannak olyan helyek ahol gyözött a prüdéria.
2016. jan. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

kulturális különbségek

ez olyan, hogy más országban kifejezetten illendő étkezés után büfögni, ennek elmulasztása pedig súlyos illetlenség, nálunk pedig pont fordítva van

2016. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Azért, mert 22 évesen tesztoszterontól fűtötten egy csinos meztelen lány látványától kellemetlen helyzetbe tudnék kerülni. Persze még életemben nem szaunáztam, de férfiak között pedig elég kellemetlenül érezném magamat. Pedig nincs szégyellni valóm odalent... :D De azért még is, mint egy börtönben amikor arra várnak, hogy kinek csúszik ki a kezéből a szappan... :D 22/f. :D
2016. jan. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Most őszintén utolsó, amint írtam a szauna nem a szexualitásról szól. Ha nők is lennének uralkodni kellene magamon ezt bevallom, de nem lehetetlen, sőt megszoknám. Ami a másik változatot illeti, a helyről, amiről beszéltem, mi akik normálisan szeretnénk izzadni, relaxálni, higiénikusan azért vagyunk kénytelenek klóros fürdőgatya gőzt beszívni mert a többségnek börtön szexről meg megerőszakolásról fantáziál. Ha ez tényleg így van nagy bajok vannak a fejekben. Mert, nyilván azért épült két szauna, hogy normálisan lehessen használni... :(
2016. jan. 28. 23:17
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#4! Te biztosan olyan nagy kan vagy aki nem tud uralkodni magán. Az ilyen ne szaunnázzon hanem huzogassa a répáját otthon (vagy tanuljon meg uralkodni magán!!!!)
2016. jan. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%

Jaj jól van, menjél már a pi csába a klóros nadrágoddal.

Alapból illik törölközőt magad alá helyezni, mert a ganaj, ami kifolyik a másikból ott szárad rá a padra.

Szal miért nem írod le, hogy látens homár vagy, vagy a másik lehetőség, hogy az eszed akarod játszani.

Nekem ne, mert lehet többet voltam már szaunában, mint te.

2016. jan. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok látens homár és teszek magam alá törülközőt, sőt kint hagyom a papucsot ahogy illik, néha magam köré is teszek törülközőt. Te meg menj és szívogasd be a klórgőzt és főzzed magad. Aki normálisan szaunázik az nem b...zi, ha ez így lenne az összes szaunázó finn, meg osztrák is b...zi kéne hogy legyen, és nem az. Én tényleg egy logikus, épp eszű magyarázatot szerettem volna, amit meg is kaptam, de a börtön szexes az kiakasztott.
2016. jan. 28. 23:53
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

1. A szexualitás nincs kizárva a nemek elkülönítésével, mert léteznek melegek, leszbikusok, biszexuálisok, pánszexuálisok meg minden.


2. Ma olyan kultúrában élünk, hogy ciki a meztelenkedés. A strandon fürdőruhában is megnéznek, kibeszélnek. Amíg mások teste egy felnőttnek vicc, addig lehetetlen, hogy természetes legyen.


3. Ha nálunk is fejlett szauna kultúra lenne, a te fütyid sem állna fel a meztelen női testre, egyszerűen azért, mert nem hiszem, hogy egy uniszex szaunában, több tucat idegennel összezárva az izzasztó melegben el tudnál annyira vonatkoztatni, hogy szexinek lásd a helyzetet.


4. Szerintem sem lenne rossz, ha normális lenne a meztelenkedés - persze nem ész nélkül. De akkor nem lehetne semmit eladni szexszel. Mondjuk Rihanna meg a többi cicivillantós lányzó meg a sok fukszos rapper, akiket csupaszseggű rlblk vesznek körül nem lenne sehol.

2016. jan. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Milyen klórgőz?

Mondom, hogy csak az eszed játszod.

2016. jan. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!