Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak Magyarországon ciki a...

Csak Magyarországon ciki a srácoknál a hónaljszőr? (lent több infó)

Figyelt kérdés
Filmekben azt látni hogy a tini srácoknak szőrös a hónalja mint pl:Taylor Lautner,Zack Efron,Emblem3 tagjai,Ryan Guzman és még sorolhatnám, ők és a környezete nem tartja cikinek? Meg a szomszédos Országokban sem szőrtelenítik, tavaly 1 évet kint dolgoztam Németországban és a szoba társaimnak is szőrös volt(Orosz,Spanyol,Angol,Német származásúak voltak)és 19-21 év közöttiek. Személy szerint én sem borotválom(sportos testalkatom van és a kinti szobatársaimnak is az volt, úgy hogy csak akkor látszik a legjobban ha felemelem a karom) őket és a kinti baráti társaságomat nem zavarta sőt természetes volt a csajok sem fintorogtak és a kinti barátnőmet sem zavarta nekik is természetes volt hogy a srácoknak szőrös, viszont mikor hazajöttem akkor az itteni haverjaim mikor strandon voltunk mondták hogy miért nem borotválom meg hogy nem higénikus, de hát ez baromság ha minden nap mosod meg használsz dezodort akkor nem lesz büdös. Ti srácok csajok akik 18-21 év közöttiek nektek mi a véleményetek erről? 19/F

2014. aug. 13. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
hát most a csupasz a divat, ez van :D a lányoknál ez tűnik igényesnek, de ha nem akarsz megfelelni senkinek akkor nem kell, szabad ország ha akarod befestheted kékre.. engem nem zavar és nem szólnálak meg érte meg semmi, mindenki ugy érzi jól magát ahogy akarja /törvényes keretek között persze :D / 20f
2014. aug. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen ciki,sőt valaki azt tartja cikinek,ha csupasz egy férfinál.
2014. aug. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hm. Szerintem a férfiaknál koránt sem veszik annyira komolyan ezt a dolgot, mint a nőknél. A nőkkel szemben társadalmi elvárás, hogy szinte a fején kívül mindenhol csupasz legyen, különben 'igénytelennek' van titulálva.

Nem nagyon ismerem a fiatalabb, tizenéves fiú korosztályt, de idősebbeknél tapasztaltam már ilyet is olyat is. Nekem személy szerint teljesen mindegy, nem ez alapján utasítok el bárkit is. Szerintem ha nem büdös az ember, akkor nincs vele gond.

22L

2014. aug. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Amcsiknál éltem eddig csak hosszabb távon (keleti part), ott divatos a férfias férfi, de a hónalj+kuki csupasz rajtuk:)


Nőkön meg minden az, karjuk is, mindenük:)


Szerintem Zac Efron és Taylor Lautner inkább huszonévesek, mint tinik, hidd el, hogy a HSM-es Zacnek még babahónalja volt...:D

2014. aug. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nem az volt :D

[link]

2014. aug. 14. 12:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ez is kozmetikázott, mert le van vágva.:)
2014. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ordító különbség van aközött, hogy normálisan fazonírozod, vagy hagyod nőni mint a gazt. ha rövidre van vágva, az jobb mint a csupasz, de sokan azt hiszitek, hogy a csimbókos, 10 centis meredező hónaljszőr a férfias. hát nem.
2014. aug. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem sem ilyen 10 centis csomós a hónaljam :D nekem olyan 3-4 centinél megáll és nem olyan sűrű :D
2014. nov. 16. 21:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, a 10centis hónaljszőr nem éppen gusztusos, de személy szerint nekem a csupasz sem tetszik igazán, legjobban a fazonírozott jön be.

20/L

2015. febr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem sexi ha valakinek van hónaljszőre!
2023. márc. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!