Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szoktatok bulizni menni...

Szoktatok bulizni menni egyedül vagy valami más programra menni egyedül?

Figyelt kérdés
Kissé introvertált vagyok, de azért szükségem van a társaságra, néha megunom az itthon ülést, aztán kíváncsi vagyok, hogy rajtam kívül vannak-e olyanok, akik néha-néha egyedül mennek ide-oda? Mennyire lehet jól ismerkedni úgy, hogy nincsen velünk valami ismerős arc? Kíváncsi vagyok a véleményetekre, tapasztalataitokra :)
2016. jan. 29. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán..
2016. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretek egyedül menni szórakozni.
2016. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is kérdeztem már másokat, de az eddigi visszajelzések alapján senki nem szokott.
2016. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2-es, miért nem?:)
2016. jan. 29. 22:45
 5/12 A kérdező kommentje:
Hmm...Na mind1, akkor majd én kivétel leszek :D Elvégre wc-re is képes vagyok egyedül elmenni, az is 1 szükséglet. A szórakozás is 1 szükséglet, nincsen sok különbség a kettő között szerintem. :D
2016. jan. 29. 22:46
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Túlságosan válogatós vagyok társaságilag. Elvégre azért megyek, hogy emberek között legyek, de ha idióták vesznek körül az idegesít, mintsem szórakoztat.

Jóval élvezhetőbb, ha tudom olyanok vannak körülöttem, akikben megbízom.

2016. jan. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha tehetem, én is társasággal szeretek menni mindenféle programra, de általában nem esek kétségbe, ha esetleg mégis egyedül kell mennem.

Mondjuk koncertezni nem olyan jó buli egyedül (kivéve, ha nagyon barátságos és összetartó közönség vesz körül, szerencsére már ilyenben is volt részem), de például egy mozizásnál nem igazán számít, hogy van -e melletted valaki vagy sem.

Ha ilyen programokon egyedül vagyok, én a legtöbbször szívesen venném, ha valaki ismerkedést, barátkozást kezdeményezne velem, elvégre sose lehet tudni, kivel hoz össze a sors :D Társasággal már nem biztos, hogy vevő lennék a dologra.

2016. jan. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a legtöbb helyre egyedül megyek és a legtöbb dolgot egyedül szeretem csinálni. Rettentően frusztrál, ha egész nap nincs pár percem, amikor csak egyedül lehetek, legyen az akár egy hazaút, amikor egyes ülésben ülhetek a buszon.
2016. jan. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Én sokszor szoktam egyedül menni sok féle helyre. Pl beülök kávézni egy jó könyvvel, jó időben kint és nézem az embereket. Buliba is mentem párszor egyedül, de mindig összefutok ismerősökkel bent a helyen. Amúgy egyedül szoktam ismerkedni szórakozó helyeken,de legtöbbször haverokkal mehyek aztán leszakadok a társaságról és elkezdek beszélgetni egy másik csoporttal/emberrel. :D Lehet ismerkedni csak nem szabad parázni. ;) Alkohol is sokat segít, ha eltalalod a pont megfelelő mennyiségét. A hozzad illo stílusra hogyan tudsz ismerkedni arra neked kell rajonnod. Ma már rengeteg ilyen magányos farkast látok kovalyogni a parketten, max a legreszegebb es legrondabbakal tudnak kavarni. Csak annyit látsz hogy órákon keresztül csortetnek oda vissza es fogdossak a lányokat. Na hogyha nem szeretnel ilyen lenni, kb óránként menj at masik helyre vagy tunj el egy idore mert ha látják egyedül vagy akkor az már nem menő. Legyél otletes es találékony.
2016. jan. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

Én mindig egyedül járok, ráadásul külföldre, rendszeresen.

Elsősorban azért, mert nincs senki, akivel mehetnék.

Meg azért is, mert egy itthon nem igazán ismert style-ban mozgok. Az is igaz, hogy nem ismerkedni járok éjszakázni, hanem hogy tombolhassak egy jót általam kedvelt zenékre, magam mögött hagyva a szürke hétköznapokat. Ezért nekem megéri "messzire" menni.

Amúgy néha szoktak ismerkedni velem odakint, az mondjuk jól szokott esni.

2016. jan. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!