Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » NEM akarok népszerű lenni?

NEM akarok népszerű lenni?

Figyelt kérdés
Jelenleg 17 éves vagyok, fiú. A suliban elég népszerű vagyok, minden bulira megvagyok hívva, folyosón mindig rámköszönnek, amikor csak ülök osztálytársammal a padban odajönnek, volt aki azt mondta, példakép lehetnék, rámírnak facebookon, ezen felül jól tanulok, az átlagom 4.0 feletti félévkor, minden "összejött". DE! Én inkább magányos, visszahúzódó diák szeretnék lenni, ezt, amikor elmentem középiskolába, el is határoztam, de valamiért mégis mindenki keres. Emellé egy jókora önbizalomhiány is társul, méghozzá annyira, hogy minden volt barátnőmmel azért jöttünk össze, mert ők kezdeményeztek. Utcán nem merek leszolitani senkit, és nagyon fontosnak tartom, hogy a többi utas mit gondol rólam. Ja és nem szeretek mások előtt enni. Miért lehet ez? Hogy önbizalomhiányom van, és igazából én magányos akarok lenni de mégis így alakul mindig? Koszonom a válaszokat! UI: pszichológuson is gondolkodtam, de azt meg azért nem szeretném, mert attól félek, hogy a családban gáz lenne.

2016. jan. 30. 00:45
 1/9 anonim ***** válasza:
En egy 18 eves fiu vagyok es nem ertelek, en pont olyan vagyok amilyen te szeretenel lenni es nem fogom fel, hogy miert szeretnel ilyen lenni nem jo hidd el..en nem akarok nepszeru lenni, csak egy baratott szeretnek, aki melletem van es szamithatok ra barmikor eleg volt a "haverokbol".
2016. jan. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem te egy troll vagy.

Ennek ugyanis semmi értelme nincs.

2016. jan. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jajj, te szegény! :( Biztos nagyon nehéz lehet neked ez, hogy mindenki szeret téged :(

Majd mindjárt meg is sajnállak :(

2016. jan. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll, tényleg ezt érzem!
2016. jan. 30. 09:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Érdekes arc lehetsz :) Hát, figyelj, attól, hogy elhívnak bulikba, még nem muszáj elmenni, fézbuküenetekre sem kell válaszolni, ha meg leszólítanak, el lehet intézni kétszótagos válaszokkal a beszélgetést. Ha nem érzed jól magad bizonyod helyzetekben, akkor nyugodtan kerüld el őket.
2016. jan. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, szóval te magányos akarsz lenni. Elmondjam milyen az? :)
2016. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6/6 Tudom milyen a magány, számomra a legjobb dolog:)
2016. febr. 2. 15:43
 8/9 anonim ***** válasza:
A magany nagyon SZAAAAA*R nem akarod hidd el!!!Enis eleg maganyos vagyok es sokkal jobban orulnek ha ugy szeretnenek az osztalytarsaim mint teged mindenki!Legyel onnmagad es ne foglalkozz masokkal akkor fel sem tunik mennyien vannak😄😄😄😉😉
2016. febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is ilyen voltam, mint most te és egyszer csak mindenki eltűnt mellőlem sokkal inkább tisztelnek már, mint csak a menő gyereket látják bennem. Semmi nem tart örökké. Se ez nem jó, se a magány. Próbáld meg elfoglalni magad valami hobbival, és ne ezen gondolkozz. Zárd el a külvilágot, ha ez kell. Hidd el hamar meg fognak unni.
2016. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!