Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy soha nem kaphatom meg akit akarok?

Figyelt kérdés

Azt mondják hogy a csajoknak milyen könnyű, mert akárkit megkaphatnak...Közbe nem. Vagy csak én nem? Soha senki nem mondta hogy csúnya lennék, sőt mindenki azzal jött hogy szép vagyok de mégse kellek. Nem értem hogy miért nem. Nem vagyok buta, nyafogós, pénzéhes, bunkó, visítós hülyeségeket beszélő lány. Ez lehet a baj? Mert úgy érzem az ilyenek jobban tetszenek a fiúknak. Én viszont, igyekezek éretten viselkedni, néha azért vicceskedni, de értelmes dolgokkal, nem pedig azon hogy a másikat kigúnyoljam, kinevessem, mint a többi "menő" lány az osztályban. Adok a külsőmre, mégse öltözök úgy mint egy lotyó. Érdekelnek a messzi tájak és az állatvilág, szeretném beutazni a világot, megismerni sokféle embert. Valamint érdekel még az orvostudomány is.

A baráti körömben felszabadult vagyok és a barátaim bírnak. ( 1-2 ember) A többiek meg csak fintorognak meg útálkoznak rám. (alaptalanul) Idegenekkel közömbös szoktam lenni, mégis nyitott. Sokszor kezdeményezek is beszélgetést. Legtöbb ilyen esetben hülyén érzem magam, mert olyan mintha a falnak beszélnék. Látom a másikon hogy egyáltalán nem érdekli amit mondok, vagy épp úgy tesz mint aki nem is hallja. Ritka az akivel jól eltudok csevegni. Pár lánnyal sikerült megtalálni a közös hangot, de az is változott és pár nap mulva már ellenségként néztek rám, aztán volt hogy megint jött egy jópofizós "hullámjuk". Egyetlen egy fiúval találkoztam akivel tényleg egy húron pendültünk, és még szépnek is talált, de mégse tudott megszeretni. A többiek meg mégcsak nem is köszönnek, ha szólnak felém akkor az gúnyoskodás. Miért van ez? Miért útálnak ennyire az emberek, mi lehet az a brutális hibám? Sok iskolában, sok osztályban jártam már, de minden közösségbe eljött a pillanat, hogy én voltam a közellenség. Hol durvább formában, hol enyhébben. Habár mindenhol volt egy-két ember akik a barátaim voltak. Mit tehetek hogy ne én álljak a közútálat középpontjában és találjak egy normális fiút aki engem fog szeretni?



2013. nov. 19. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Leírás alapján szimpatikusnak tűnsz nekem például, szóval nem tudom mi a baj.
2013. nov. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán kicsit túl komoly vagy, mást nem tudok felhozni..
2013. nov. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Anyád Lába ***** válasza:
Nekem szimpatikusnak tűnsz, bár én lány vagyok, de hasonló gondolkodásmóddal (amúgy kapcsolatban).
2013. nov. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. nov. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is szimpi vagy :) hasonlìtunk azalapjàn amit leìrtàl.

27L

2013. nov. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 shamrel ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy,az azért sokat számítana,mert minden korosztályban más és más okok lehetnek.


Ha ez valamit számít,szerintem amit leírtál az alapján egy értelmes,szimpatikus lány vagy.

Valószínűleg csak simán idióták az osztálytársaid, biztos a valóvilág meg az éjjel nappal budapest féle műsorokon szocializálódott sznob majmok.

Lehet,hogy most nehéz,de nehogy át vedd a stílusukat ezeknek az embereknek,ezek mind gyenge jellemű senkik.

És,hogy válaszoljak is, 100% találsz egy fiút aki szeret majd téged,ritka manapság a normális lány, sok fiú keres hasonló érett,normális gondolkodású lányt. Többek közt én is. :D

Max az lehet,hogy nem a korosztályod jelenleg ezek a srácok,ezért nem találkozol ilyennel.

27/F

2013. nov. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is elég szimpatikus vagy ritka hogy még vannak ilyen éretten gondolkodó lányok.

Nem értem hogy mi a hiba benned igaz nem ismerlek meg a leírásodból sem derül ki rólad sok minden. De szerintem valami hiba biztos hogy van vagy egyszerűen olyan a környezeted ahol téged nem fogadnak el egyszerűen.

Erre sajnos magyarázatot így nem tudok adni.

Ha szeretnéd szívesen megismernélek téged hogy milyen vagy, nincs barátnőm jelenleg és valamilyen szinten az én környezetem is ilyen tehát lehet mi jól kijönnénk akár barátilag is, csak félek hogy nagy lenne köztünk a távolság. De ha gondolod írj nyugodtan privátot amikor ráérek holnap valamikor tudok is válaszolni neked:)

2013. nov. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!