Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért akarok kevésbé népszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért akarok kevésbé népszerű fiút, hogy a többi srác irigykedjen a kedvezményezettre, ez normális?

Figyelt kérdés
Meg izgat, ha kellemetlenül érzi magát ettől a mellettem lévő személy.
2014. márc. 13. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha neked ez kell...
2014. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
te meg akkor hülye vagy
2014. márc. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális. Mit érdekel az, hogy a többi srác irigykedik? Ha azoktól akarsz valamit, akkor azokat célozd be inkább.


Én tényleg csak azt a szegény "kevésbé népszerű fiút" sajnálom, mert ha csak a saját önzőséged miatt akarsz vele együtt lenni, az minden, csak nem szeretet és nem szerelem.

2014. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jót nem tudok,rosszat nem akarok...
2014. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
elgurult a gyógyszered?
2014. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Miért?

"Segítsd a bénát" mozgalom tagja vagy?

Természetesen a bénát nem kell szó szerint venni. De ne azért keress "kevésbé népszerű fiút", hogy veregethesd a vállad, mekkora király vagy, mert neked ő is jó.


Majd talál valakit, akinek ő lesz a legjobb és nem csak beéri vele.

2014. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Én nyomi vagyok, dugjunk. XD
2014. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy normális, csak társadalmilag elfogadott és nem elfogadott. Valószínűleg ez a viselkedés később dominanciába fog átcsapni.

Hogy ez neked jó-e? Nyilván azért érzed.

A partnerednek jó-e? Amíg nem baszol ki vele, addig elképzelhető.

2014. márc. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Odáig rendben van, hogy népszerűtlenebb fiút választasz annak érdekében, hogy több megbecsülést kapj. Magam is kerülöm a túl szép csajokat, pont emiatt. De hogy arra játszol, hogy kellemetlenül érezze magát melletted, mások meg irigyeljék, na az már beteges és rosszindulatú is. Szerintem te nagyon erőltetni akarod, hogy körülötted forogjon a világ.


32F

2014. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ezt a Túl jó nő a csajom c. filmből vetted??????? ha meg nem, akkor szerintem ez valamilyen szinten jófejség, persze ha a srác is ismeri a hátsó szándékod és együtt nevettek a többiek irigykedésén. ha neki eljátszod h szerelmes vagy belé, akkor viszont undorító önző kihasználás a saját szórakoztatásodra.
2014. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!