Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kinél mennyire tabu, a fehérne...

Kinél mennyire tabu, a fehérnemű megmutatása otthon?

Figyelt kérdés
Nemrégiben szóba került egy társasági összejövetelen, hogy ki mennyire kérdezi ki a párját a fehérnemű ügyben. Jól kibeszéltük a témát, én meg mondtam. Hogy ha veszek egy tanga, vagy francia bugyit (ritkán hagyományos bugyit is hordok) akkor azt ha felpróbálom, mindig megkérdem a párom, hogy szerinte hogy áll. Egyből jött a kérdés persze, hogy nem szégyenlem magam előtte. Meg hogy ők biztos nem mutogatnák otthon magukat senkinek.

2016. febr. 5. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha féknyomos, akkor feltétlenül megmutatom.
2016. febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A párjuk sem láthatja őket fehérneműben? És meztelenül sem? Ezek szerint vagy nem szoktak szeretkezni, vagy kizárólag full sötétben, csukott szemmel, paplan alatt.


Mi egy háztartásban élünk, nemhogy látni, de mosni, teregetni is szoktuk egymás alsóneműit.

2016. febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Féknyomos vagyis khm balesetes? Az undorító. Én mindig felveszem és kikérem a párom véleményét. Ha nem tetszik neki, akkor is hordom. Csak akkor ritkábban veszem fel.
2016. febr. 5. 14:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes baráti társaságod van meg kell hagyni...Miért lenne tabu a fehérnemű??! A barátnőm előtt alsógatyába flangálok, abba alszok..ő meg tangába előttem, ha csak kettesben vagyunk otthon..mi ebben a cink? ..Sőt...kb 2 hete is együtt mentünk bevásárolni és ki is kérte a véleményem fehérneműs boltban, mert szívesebben hord olyat, ami nekem is tetszik... Ez szerintem tök alap, hogy a bugyizoknimelltartóalsógatya vagy esetleg egyszál brokkoliban mászkálás a kéróban nem tabu..:) Más kérdés, hogy amikor még otthon laktam, anyámékat eléggé idegesítette, mikor nyáron még alsógatyát se vettem alváshoz, reggel meg csak annyit láttak, hogy valami nagy fehér meztelen mogorva alak félkómásan átlibben a lakáson wc-re menet.. :D :D :D :D :D
2016. ápr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!