Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Otthon lévő nők, mivel foglalj...

Otthon lévő nők, mivel foglaljátok le magatokat?

Figyelt kérdés

Sajnos 2 hete felmondtak nekem munkában, és azóta akármit is csinálok, megöl az unalom, és haszontalannak érzem magam.

Általában abból áll a napom, hogy hétfőtől péntekig interjúkra járok, néha próbanapokra, néha a munkaügyibe...

Emellett bevásárolok, naponta főzök, takarítok, tanulok...

De még így se érzem magam hasznosnak. Eddig heti 6 nap dolgoztam 7-8 órát, az út elvitt még 2 órát, emellett még simán boldogultam a háztartással, most meg semmit teszek egész nap, úgy érzem. Plussz kiesett a keresetem is, semmi pénzem nem jut magamra, holott korábban simán eljártam kávézókba olvasni, vásárolgatni magamra meg a lakásba...


2015. dec. 20. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az bőven elég elfoglaltság, hogy interjúkra jársz minden nap.

Próbáld olyanokkal lekötni magad, ami nem kerül pénzbe. Olvasás (otthon, nem kávézóban), zenehallgatás, séta, torna, vagy más sport, ami nem kerül pénzbe.

2015. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sunshinedoll ***** válasza:

A fentieken kívül én ha nagyon unatkozom itthon, nekiállok tornázni. Volt, hogy egy nap kétszer is tornáztam :D

Menj el sétálni, olvasgass otthon. Majd megoldódik, ha lesz ismét munkád :)

2015. dec. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!