Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nemsoká 18 éves leszek és még...

Nemsoká 18 éves leszek és még soha nem mertem oda menni egy lányhoz sem. Ez már nem fog változni?

Figyelt kérdés

18 éves leszek és még egy lányhoz sem mertem hozzászólni.


Pedig régebben csúnyább voltam és odajött hozzám 2-3 lány, de szabályosan meg sem mertem szólalni.


Ez kb 15 éves koromban volt a sulibanketten...

Azóta nem voltam bulizni mert barátaim sincsenek.


A metrón soha nem néznek a lányok.


Olvastam egy kérdésnél hogy valaki nem hitte volna 17 éves korában hogy 22 évesen is szűz lesz.


Rám is ez vár?


Prostihoz szégyenlős vagyok elmenni mielőtt valaki azt mondaná.


Ha 18 évesen nem beszélgetett még velem lány akkor már elpazaroltam a fiatalságomat?


2016. febr. 6. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
menny el egy buliba egyedül. ha iszol akkor a gátlásaidtól se kell majd félned. ott majd valószínű hogy találkozol valakivel aki szimpatikus vagy valami.
2016. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Semmi gond nehogy megijedj majd alakul. Persze neked is tenned kell érte valamit. szedd össze magad és szólíts meg egy szimpatikus lányt. Hívd el moziba, koncertre vagy valahova. Sok sikert.
2016. febr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
magától nem fog változni semmi. Én se hittem volna 17 évesen, hogy 27 éves koromra se lesz bnőm... de ez van.
2016. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!