Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van ez? Miért nem akar...

Miért van ez? Miért nem akar senki se barátkozni velem?

Figyelt kérdés

Mindig nekem kell odamenni mások hoz ismerkedni, különben mindenki le se sz@rna. Ráadásul amikor másokkal beszélek, ők folyton halkan, el fordulva, lehajtott fejjel beszélnek, és folyton csak válaszolgatnak, hogy "aha", "Ja", "persze" stb., pedig én igyekszem kedves, érdeklődő, jófej lenni Már elegem van hogy folyton csak nekem kell erőlködnöm az ilyen helyzetekben, mindig nekem kell elég viccesnek/érdekesnek lennem, külömben a másik fél otthagy.

A tököm tele van, hogy másoknak a kisujjukat se kell mozdítani, és az emberek körbeugrálják, én meg ha kezem-lábam töröm, akkor is mindenki levegőnek néz.

Szoktam pszichológushoz járni, a szüleimmel is gyakran beszélek erről. Ők beirattak egy kéthónapos németországi nyelvtanfolyamra, hátha azután már keresni is fognak az emberek és érdekesebb leszek nekik. Egyedül az zavar, hogy a hiányom senkinek sem fog feltűnni.

Szóval mit tegyek hogy ne ignoráljon szinte mindenki ? Hogy ne csak én legyek mindig a kezdeményező fél és végre legyenek barátaim ?

HASZNOS válaszokat kérek !

17/f



2016. febr. 7. 09:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem, hogy heti 4-szer járok edzeni (bár úgy látszik az embereknek ez sem elég "érdekes"), szóval nem az van, hogy folyton otthon ülök és a sült galambot várom.
2016. febr. 7. 09:52
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom, szerintem semmi baj nincs veled a leírtak alapján:O

Én szívesen beszélgetek veled, ha szeretnéd:]

2016. febr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Te a normális kategória vagy, üdv a klubban! Ez van, keress szintén olyanokat, akik normálisak. Nem vagyunk sokan, de találni. :) Keress igaz barátokat. Amúgy mit edzel, milyen sport? Lehet olyan, ami senkit nem érdekel, ilyen például a testépítés, kondizás. Csak magadnak csinálod, mert te szereted, nem lehet róla beszélni. A foci széjjelrágott csont, de arról azért már lehet. Csak példákat mondtam.
2016. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Alain Delon ***** válasza:
0%
Nincs szájszagod, hogy elfordulva beszélnek hozzád?
2016. febr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#2 kondizok, pont beletaláltál :D
2016. febr. 7. 11:34
 6/11 anonim válasza:
Udv a klubban!:D itt vagyok 17 evesen van osszesen 2 baratnom akik otthon ulnek 0/24-ben. Nem lehet veluk sehova kimozdulni.
2016. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hogy lehet felmondani a klubtagságot ? :D
2016. febr. 8. 23:35
 8/11 anonim válasza:
Nem tudom, de ha megtudod a választ szólj :D
2016. febr. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugye nem tudják rólad h pszichoshoz jársz? Az lehet számukra ijesztő vagy unszimpatikus. Számomra szimpatikusnak tűnsz pl a leírtak alapján. Nyelvtanfolyamon lehet haverkodni jókat, mivel sokféle országból sokféle ember lesz, ezt az alkalmat meg kell ragadni szerintem. Sok sikert
2016. febr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9

Köszi :)

Amúgy nem, nem tudják szerencsére ;)

2016. febr. 11. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!