Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol érdemes ismerkedni?...

Hol érdemes ismerkedni? Tudnátok adni tanácsot egy eddigi otthonülőnek, akinek eddig párkapcsolata sem volt, és barátja is alig, de szeretne változtatni? Ti hol szoktatok?

Figyelt kérdés

szeretnék kitörni ebből, mert mindenki körül pörög az élet, én meg sehova se megyek. már egy ideje azon vagyok hogy változtassak, csak nem tudom hogyan/hol. mivel 18 alatt vagyok, ilyen kocsmában meg nem is tudom hol, nem érdemes próbálkoznom.. viszont így meg nincs ötletem. a hobbijaim is otthonülősek, nem sportolok, így alkalmam sincs arra hogy ismerkedjek.

ti hol/hogy szoktatok? olyan fura, hogy mindenkinek csomó barátja van, meg kapcsolata, én meg csak itt nézem, ezt hogy?:D


2016. febr. 12. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Neten is lehet ismerkedni. Nekem a hobbim a játék, a barátaimat online játékban ismertem meg, azóta tartunk bulikat, összejárunk néha. A páromat egy netes fórumon ismertem meg, ahova beszélgetni jártunk, nem ismerkedni, de végül találkozás lett és már együtt vagyunk több éve.

Amúgy amikor barátokkal megyünk kocsmába szoktunk beülni és ott sok fiatal van 14-18 évesekből akad bőven.

Ha érdekel valami fesztivál, koncert, előadás, vagy akármik akkor járj el oda. Ismerkedni bárhol lehet, ahol más emberek is vannak... persze ehhez az kell hogy merj is ismerkedni, ne csak messziről bámuld az embereket.

2016. febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
játék nekem is hobbim, de mondjuk alig játszok multiplayert, amikor meg igen, 1-2 játéknál tovább nem jutunk. neten teljesen biztosan kilőve. szeretném az embereket élőben megismerni
2016. febr. 12. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!