Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vajon látják rajtam mások,...

Vajon látják rajtam mások, hogy nincs önbizalmam?

Figyelt kérdés
Ha próbálom tettetni úgyis?
2016. febr. 25. 15:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy látják a viselkedéseden. Nem tudod mindig tettetni a nagy határozottat. Van, amikor úgyis kibukik.


De az ilyen sekélyes viselkedés helyett inkább javíthatnál az önbizalmadon , pl önfejlesztő könyvek olvasásával. Csinálj magadnak önbizalmat.

2016. febr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek nincs elég, így aki kevésbé tűnik határozottnak, annál aligha lőhetnek mellé.
2016. febr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

Emberfüggő.

Rengetegen nem, rengetegen akkor is könnyedén ha profin tetteted.

Ne tettesd. Rakd való szint közelébe.

Realizálj tényeket magadról; személyiségedről, tudásodról, gyakorlataidról, stb. Ez után ne hagyd vélemények belerondítsanak tények realizációinak eredményeibe.

Tény > vélemény.

Ha kell segítség, írj rám.

2016. febr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, látják. Testtartás már messziről mutatja. Beszéd (hangszín, hang erősség, sőt még a szavak sorrendje is) is nagyon árulkodik. Átmenetileg a tettetés is lehet jó, főleg új társaságban, hiszen az első pár másodperc sokat számít ismerkedésnél. Hosszú távon azonban valóban belülről is át kell formálódnod ahhoz, hogy ne csak egy lufi legyen amit elsőre mutatsz. A tettetés azért is jó, mert a testtartás visszahat a gondolatainkra. Tehát már attól határozottabb lehetsz, ha kihúzod magad. Mint ahogy attól jobb hangulatú, ha mosolyogsz.
2016. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Pedig én mindent megteszek... Úgy értem amik olyan tipikus önbizalom hiányra vallanak mint a testtartás... Ezekre mindig figyelek és mégis...
2016. febr. 25. 16:36
 6/15 anonim ***** válasza:

Amennyi erőt abba fektettél már eddig, hogy palástold, annyi erőből már rég feltuningolhattad volna az önbizalmadat.


De hát, ki mibe fekteti az energiáját, de olyat is kapsz vissza. Ha a hazugságokba fekteted az energiádat, akkor csak hazugságokat is fogsz visszakapni!!!

2016. febr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De nem tudom megnövelni sehogy! Gyalázat amilyen vagyok
2016. febr. 25. 16:49
 8/15 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem tudod növelni? Próbáltad már? És ha igen, akkor mivel, mennyi ideig?
2016. febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az nem baj, ha tudatosan figyelsz dolgokra. Van pl. az Alexander módszer. Ott is eleinte amit tanulsz figyelni kell rá. Ugyanakkor rágörcsölni -ahogy az előző is írja- nem jó. Ezeket a dolgokat ha félelemből próbálod változtatni akkor görcsös vagy, ami tényleg sok energiát emészt fel és még látszik is. Tehát amikor változni akarsz akkor ne azért változz, hogy ne legyél béna és ne azon gondolkodj, hogy jajj sikerül-e, mert elárulom: Nem fog. Ezért nem haladsz. Ha arra gondolsz, hogy jó, sőt még jobb szeretnék lenni és van hozzá kedvem és mennyivel jobb lesz (egyébként ezt hívják pozitív hozzáállásnak nem a mindenféle rózsaszín elmélkedést mint azt sokan gondolják) akkor jobb kedvvel, öntudatosabban, sőt mi több magabiztosabban (!) indulsz neki és tudod, hogy egyre többször (de nem mindig) sikerül akkor sikerülni is fog. Mind a szép testtartás mind a valódi belső változás.

Egyébként miket próbáltál valódi változásként erre én is kíváncsi vagyok.

2016. febr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát kedvesebbnek lenni, segítőkészebbnek hogy kapjak pozitív visszajelzéseket, próbálok nem hibákat elkövetni lazább lenni mert alapból nagyon nagyon stresszes vagyok és ha hibázok nagyon pusztítani kezdem magam. (bár a stresszelés semmit nem változott csak rosszabb).
2016. febr. 25. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!