Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha az osztálytár...

Mit csináljak ha az osztálytársaim állandóan piszkálnak?

Figyelt kérdés
Van amikor a körülöttem ülők engem néznek és nevetnek és nem tudom hogy mi olyan vicces. És még egy régebbi elesésemen is képesek órákat nevetni és ez nagyon rosszul esik. Nem tudom azt csinálni hogy nem figyelek rájuk.
2014. jan. 28. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig nem tudsz mást csinálni,mint elengeded a füled mellett a piszkálódásaikat,ha látják,hogy nem veszed a szívedre a dolgot békén hagynak,. Ha viszont tarthatatlan a helyzet és nem szállnak le rólad,kérd meg a szüleidet,írassanak másik suliba.(Persze kérjetek próbanapot az adott iskolába mielőtt oda mész,így meglátod tetszik-e?)
2014. jan. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hányadikos vagy? Ha most vagy végzős általános/közép suliba, szerintem próbálj meg kitartani. Ez az utolsó év, nehogy egy-két hülye miatt kelljen iskolát váltanod!

Viszont ha nem vagy végzős... próbáld meg elengedni a füled mellett. Ne foglalkozz velük! Barátkozz az osztályból normális emberekkel.

2014. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!