Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért utálom a barátaimat?

Miért utálom a barátaimat?

Figyelt kérdés
Van egy csomó haverom, baráti társaságom, gyakran hívnak bulizni, és én megyek is legtöbbször, de csak azért, hogy legyenek emberi kapcsolataim, mert ha leépítem őket, akkor meg unatkoznék is valószínű, meg mégiscsak magányos lennék. De nem nagyon bírom egyik társaságomat sem, ez azért fura mert több is van, elég "népszerű" vagyok, mégse szeretek egyik emberrel, embercsoporttal se lenni. Egyébként erre lehetne mondani, hogy akkor szerezzek új barátokat, de valahogy hamar kiábrándulok mindenkiből. Nagyon szeretek egyedül lenni, nagyon magamnak való vagyok. Ez az egész miért lehet?

2016. márc. 2. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok mint te, valószínűleg nagyon introvertált vagy, nekem csak általános iskolában voltak barátaim, utána egy barátom se lett :), én általában mindig otthon tartózkodom, csak dolgozni, vásárolni, ügyet intézni és a számlákat szoktam befizetni, amúgy is utálok emberek között lenni.
2016. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem tudom, hogy ez még aktuális-e, de érdekelne, hogy még mindig így érzel? Mert én szabály szerint a te cipődben járok, és jártam mindig. Halál pontosan leírtad azt, amit én is csinálok és érzek. Az óta változott a helyzet?


Amúgy véletlenül nem azért van, mert a gondolkodásmódod, vagy látásmódod eltér a legtöbb emberétől a legtöbb témában?

2017. márc. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!