Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kell szeretni?

Hogyan kell szeretni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 10. 16:06
1 2
 11/18 anonim válasza:
Nem döntés, hanem érzés. És ez az érzés ott van mindenben, mindenkiben, még benned is.
2016. márc. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Ha valakit szeretsz, akkor viszont a szerelem már nagy részben döntés szerintem.
2016. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 dr.tudor válaszol válasza:
A 4, 9, 10,- es hozzászólásokkal értek egyet, viszont a névtelen irogatás megőrít, ezért ezt nem szeretem... a szeretetet nem mondani kell hanem mutatni, nekem pl. Bármerre járok, mindíg ezembe jut valamiről, valamelyik családtagom kívánsága, amit 90 % - ban teljesítek. Lehet az illető már rég elfeledte de nekem feljön. Ja! És a szeretet= figyelmesség, mindíg a kedvében akarsz járni az illetőnek, így veszed észre hogy szereted.
2016. márc. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Igen: a szeretet: odafigyelés, megértés, törődés a másikkal a másikkal. Amikor nem Te vagy a központban, hanem a másik ember.


Névtelen írogatás. soha, sehol nem voltam névtelen - kivéve itt a Gyakorin. Eleinte a felhasználónevemmel írtam, aztán azt vettem észre, hogy némelyek, teljesen mindegy, hogy mit írok, csak szórakozásból lehúznak.

Na, hát ezt a "játékot" vettem el tőlük :-)

2016. márc. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Akkor ezek szerint ezt csak egy döntés! :)"

Pont nem az!

2016. márc. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
De az! :)
2016. márc. 22. 10:18
 17/18 anonim ***** válasza:
Jó, akkor legyen az. És akkor döntsd el, kérlek, hogy szerelmes leszel Harrach Péterbe. Igaz, hogy egy undorító féreg, és igaz, hogy hozzád képest egy vén fsz, de kit érdekel? Te eldöntötted, tehát menni fog a dolog.
2016. márc. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Őszintén,szívből,önzetlenül.
2016. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!