Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is érzitek néha úgy, hogy...

Ti is érzitek néha úgy, hogy szeretni szeretnétek valakit?

Figyelt kérdés

Sokszor olyan kétségbeesetten keresem a szerelmet. Még nem volt barátnőm, de már ideje lenne szeretni valakit úgy, hogy az viszont szeret. Az a baj, hogy a környezetemben lévő lányokkal vagy csak baráti viszonyba vagyok, vagy egész egyszerűen nem pendülök velük egy húron, vagy nem találom őket elég érettnek hozzám (bár még sose utasítottam ezért senkit se el, csupán nem próbálkozok nála úgy, hogy nem szeretném, mert nem elég érett hozzám). Jelenleg egy közeli barátom "tetszik", de nála azért nem szeretnék próbálkozni, mert nem szeretném a barátságunkat tönkre tenni, ugyanis egy megszokott baráti kör vagyunk. (Követtem már el ilyen hibát.. viszonzatlan volt nyílván :D) Ezért néha hajlandó vagyok a társaságába feszült lenni, amivel 1 éve pl nem volt gond, mivel akkor még nem tetszett. Remélem, hogy csak fellángolás. Itthon "Anotalk"-on és "Omegle"-n szoktam lógni, hogy hátha belefutok valaki olyasmi lányba, akivel jól megértjük egymást, jókat beszélgetünk stb.. Hátha.. Mondanom sem kell, hogy eddig nem jártam még sikerrel.

Egy olyan lányt szeretnék, aki barátom, lelkitársam, s szerelmem is egyben. Annyi szeretetet tudnék nyújtani, törődést, de nincs kinek. Olyan rossz ez a fajta üresség az életemben. Sokszor képzelem magam bele különféle szituációkba a fentebb említett lánnyal, néha mással is.. Romantikus helyzetekbe, ahol csak ketten vagyunk egymás szemét nézzük, s csókolgatom.

Annyira zavar, hogy ilyen szentimentális vagyok.

Túl sokat agyalok ezen.. De egyszerűen.. szeretnék szeretni valakit. Utálom ezt a tulajdonságomat. Néha azt kívánnám bárcsak eldobnám ezt az énemet.. Való életben egészen más vagyok :)

Köszi, ha elolvastad

16/F



2016. jan. 9. 02:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Néha már magam sem vagyok tisztába az érzelmeimmel :D
2016. jan. 9. 02:59
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

Én is ilyen voltam/vagyok, azzal a különbséggel, hogy én 20 éves vagyok. Talán az igazira várok, vagy nem tudom, de egyet engedj meg, hogy tanácsoljak neked..még is 4 évvel idősebb vagyok, hallgass az öregre :D

Tehát, ugye írtad, h még nem volt barátnőd. K*va gyorsan cselekedj, próbálkozz, menj oda mindenkihez, nem baj, ha rámenôsnek néznek, ez kell ebben a világban..különben lehet, h te is olyan szerencsétlen leszel mint én, h 20 évesen még nem volt kapcsolatom. És ez egyre nehezebb lesz, kezd felemészteni az őrület..legalábbis engem.

Tehát próbálkozz, az is az előnye annak, hogy magabiztosabb/tapasztaltabb leszel. Sok sikert.

2016. jan. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez most picit megnyugtatott x). A tippet köszi, majd megpróbálok bepróbálkozni azoknál a lányoknál, akiket méltónak tartok :P. Neked viszont sok sikert! Biztos valaki csak rád vár :)
2016. jan. 9. 03:14
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi is nyugtatott meg? :)

Köszi, de én már nem hinném, hogy valaha is összejönnék valakivel. Reménytelen :D

2016. jan. 9. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem csak én vagyok ezzel így :)
2016. jan. 9. 03:33
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, szerintem a 16 eves fiuk 70% a igy van ezzel. Ilyen fiatalon nem kell aggodnod.
2016. jan. 9. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azrét nagyon jó hogy vannak még ilyen fiúk, mármint akik komoly kapcsolatot akarnak

Omeglén egyébként nem érdemes keresni, ott vagy nem tallsz, vagy inkább csak arra az időre egy beszélgetőpartnert.

Talán azal lehet a bajod hogy túlságosan ugy gondolod "nem érettek hozzád a lányok" talán e abaj

De ha türelmesen vársz és próbálkozol bitos sikerülni fog majd egyszer :)

2016. jan. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
De, ezért tanultam meg magamat szeretni.
2016. jan. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 vagyok csatlakozom az elözőekhez valóban rá kell venned magad azt hogy nyiss a kapcsolatok felé akkor is ha nem úgy látod hogy egy húron pendültök mert sokat tapasztalhatsz fiatal vagy élned kell hibáznod tanulnod belőle mindenkinek az lenne a legjobb ha bekopogtatna az ajtón és megtörténne a varázs de a mai lányokkal nem igazán lehet tervezni de nem múlhat el a fiatalsátod úgy hogy csak vársz és semmi élményben nem volt részed.valószinuleg erzelmes lehetsz ami szép és jó eljon a te idod is. Mindig fogsz csalódni de ha valami nem jó változtatsz jön a másik de rengeteg öröm maradandó élmény érzés élhet. Nyiss a lányok felé legyenek kapcsolataid bátran. :) mert fejlödnöd kell hogy amikor eljon az idő minden tapasztalatoddal tudj majd szeretni
2016. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én,így lányként is hozzászólnék,hogy a másik nem is így van vele.Legalább is én.Mondjuk nekem nehezebb,mert én kissé eltérek a normálistól.Például rocker vagyok és szinte folyton talpig feketébe.Persze hordok néha színeset,de így se könnyű megtalálni a hangot másokkal,főleg nem fiúkkal.Nekem mondjuk van időm még,mert fiatalabb vagyok,de nem bánnám,ha beszélgetnének velem,mert elfutnak,hogy különc vagyok,holott elég beszédes és értelmes vagyok és humorom is van.Tehát nem csak a fiúk vannak így vele. :D

15/L

2016. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!