Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Ha van Barátotok, mit...

Lányok! Ha van Barátotok, mit vártok egy másik férfitől?

Figyelt kérdés

Van hogy kéretitek magatokat, Zöld utat adtok, kifejezitek egy másik férfinél hogy miben vagytok jó, Viszont azt is hangoztatjátok hogy Van párotok, kapcsolatban éltek..

vagy önszántatokból szivességet tesztek pl meghivtok valamire, De mégis miért, mit vártok, mit csináljon az a férfi, mit vártok tőle ?

ha meg nem veszi észre a férfi vagy elutasitja, akkor elkülditek a férfit a p..ba

Én miért ne gondoljam ebből azt, hogyha a Párja mellett ezt csinálja, akkor mellettem miért ne csinálna ilyet ?


2016. márc. 13. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem a fogalmazásod, pedig válaszoltam volna.
2016. márc. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sem értem teljesen a kérdést.


A barátaim tudják, hogy jól beszélek angolul. Fordítottam már férfi ismerősömnek. Vagyis kifejeztem, hogy miben vagyok jó, és ezzel zöld utat adtam neki? Felénk ezt baráti szívességnek hívják.


Meghívom valamire? Ez is csak egy kedves gesztus. Barátnőm pasija is megszokott hívni egy körre ha együtt szórakozunk, mégsem gondolom, hogy édeshármast akar.

2016. márc. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jól van csak sokszor nem egyértelmü, na meg túlzásba viszitek a dolgot, amire ti azt mondjátok normális. Csak azért vetettem fel a kérdést mert van egy lány, hajt rám, túlzott érdeklődéssel, de közbe van barátja, Igy nem értem, az ilyen mit akarhat. és mondom ez nem sima baráti, mert azt észrevenném.. Az ilyeneket meg aztán nem érteni hogy ha a kedves párjával nem tud jól kijönni, és mással próbálkozik, miért nem hagyja ott ?.
2016. márc. 16. 10:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy túlzásba visszük, és az nem normális? Ezek szerint nekünk normális. Hogy kinél hol a határvonal, egyénenként más. Én egyszer tökre azt hittem, hogy egy fiú udvarol nekem, majd kiderült, hogy pasija van! Vannak félreértések, vagy az is lehet, hogy az a lány, akivel összeakadtál, egy p*csa, akkor meg mért nem közlöd vele, hogy hagyja abba? Gondolom, élvezed.
2016. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!