Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, mit gondoltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Hölgyek, mit gondoltok, ha kiderül, hogy a barátotok az első egy-két randitok után még lefeküdt egy másik nővel?

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 23:45
1 2
 1/13 Mumusan ***** válasza:
77%
Azt hogy nem egymást kerestük. Nem tetszettem neki eléggé. Felejtős.
2015. aug. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Hogy hűtlen és hogy becsapott. Mindenekelőtt ennek nem utólag kéne kiderülnie.

Jogom lenne NEKEM eldönteni, hogy akarok-e ilyen érzelmű fiúval randizni.

2015. aug. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Ha randira hív, az nálam romantikus érdeklődést jelent. Ha mindeközben képes mással lefeküdni, akkor azt átverésnek érzem, hiába nem köteleződtünk el egymás mellett. Ha én érdeklem, akkor abba nem fér bele harmadik.
2015. aug. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Borzasztóan csalódott lennék, megcsalásként élném meg.
2015. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Ha komoly kapcsolat céljából ismerkedtem volna vele, akkor annyi lenne, nem találkoznék többet vele.
2015. aug. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mármint na, ha később derülne csak ki, akkor nem tudom, lehet x idő után már nem érdekelne.
2015. aug. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk is így kezdődött. Bár nem feküdtek le,csak csókolóztak, de egy hónapig hazudgált.

Szakítottunk, aztán később újrakezdtük. Most annyira szerelmes belém,hogy minden percben velem akar lenni.

Jól megvagyunk, de ugye a bizalom elszállt.

Ne menj bele ilyen kapcsolatba,felőröl!

2015. aug. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Költőnő? ***** válasza:

attól függ. Nem esne jól, de ha még mkettőnknek ilyen elköteleződés nélküli időszak volt, h még bmi lehet.... Akkor megbeszélném vele utólag ezt a dolgot, h bizony nem esett jól megtudni, dehát most már ez van.

Nomeg attól is függ, h jelenleg milyen a kapcsolatunk.

A múlt csupán egy olyan dolog, amiből tanulni kell.

2015. aug. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy indult a kapcsolat. Ha már együtt jártunk, akkor úgy érezném, becsapott, de ha kötelezettségek nélkül randiztunk, más lenne a helyzet.
2015. aug. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kolosszus22 ***** válasza:
10%

Nem gyakori eset, de előfordulhat ilyen, a randi az még csak randi, még nem is ismeritek egymást, csak ismerkedtek. Na már most: Az okos férfi ismerkedésnél több vasat tart a tűzben! Mivel a nők elvárják a férfi kezdeményezését, és egy nőnél rengeteg férfi próbálkozik így a nőnek csak annyi a dolga, hogy kiválassza azt a párat aki felkelti az érdeklődését. Egy férfinak minden egyes nőnél meg kell erőltetnie magát, még egy jobb pasinak is!Több nővel nővel kell kontaktot tartani ha valaki kapcsolatot keres és majd elválik melyik lesz a befutó...

28F

2015. aug. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!