Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok egy kicsit...

Miért vagyok egy kicsit jelentéktelen ha jól eltudok lenni az emberekkel?

Figyelt kérdés

16 L

Régen: Visszahúzódó, csendes, felénk, lúzer, csunya voltam.

Most: Beszédes, bolondos, szép, nagyobb az önbizalmam, szeretek inni néha

Magyarul ellentétje a réginek és sokkal jobban vagyok magammal. Kivéve a tanulmányokat.

Szóval ugy aránylag sok mindenkivel el tudok dumálni a regi új ismerősök közül. De ha azt mondom h Menjünk el valahová akkor szinte senki nincs. Hétvégén nemigazán van kivel lógni, vagy ha mondom már hetek ota egy regi barátnőnek h menjink iszogatni akkor a barátai reven nem jön össze. Tudom h nincs baja a csajnak meg h o is szeretne de nem jön össze mert a baratai nem az én barátaim és ok ramenosebbek. Vagy volt egy jo haverom akivel az utsó fél evbe nagyon jól elvoltunk es irok neki de látta és nem ir vissza. Ezzel mit lehetne csinálni?


2016. márc. 13. 13:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Tehát úgy érzed, hogy nem igazán számít a véleményed/mondandód olyan mértékben, kicsit mintha "háttérember" lennél?
2016. márc. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!