Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit csináljak a nagymamámmal...

Mit csináljak a nagymamámmal hogy ne legyen mindig útban és ne idegesítsen?

Figyelt kérdés
A mamám 88 éves én 20 velünk él születésem óta.. Anya a mamám és én. Anya beteg lett és nem tud semmit csinálni csak feküdni. Én segítek neki csinálok mindent. Ezzel nem is lenne baj de a mamám mindig ott van ahol nem kéne és próbál segíteni de inkább kárt csinál mint hasznot. És már lassú is mivel idős tehát mindig útban van. Én sokkal gyorsabb vagyok és pörgősebb is. Már csak a természetem miatt is. Én pörgök csinálom neki meg megalszik a tej a szájában... Mindig mondom neki hogy menjen ki megcsinálom meg útban van és hagyja hadd csinaljam a dolgom de nem érti. Már nem tudom mit csináljak vele. Hogy értem el hogy ne legyen mindig útban. Már párszor össze is vesztem vele meg elég csúnyán beszóltam mert annyira felidegesített a hülyesegeivel de még mindig nem érti hogy nincs rá szükségem. Mivel érjem el hogy ne hátráltasson??
2015. ápr. 8. 12:18
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
96%

Nem lehet megkérni, hogy addig MÁST csináljon?

Te porszívózol, addig ő hajtogassa össze a megszáradt ruhákat, vagy mittudomén.

Amíg vasalsz, addig mosson fel...

2015. ápr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
93%
Csak nem akar haszontalan lenni, azért próbálkozik. Te 20 éves vagy, akinek tudnia kellene, hogy egy 88 éves idős hölgy már nem fog sem változni sem változtatni mert nem képes rá.
2015. ápr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
37%

Nagyszerű nevelést kaptál, csak gratulálni lehet hozzá!

Az anyádról is így vélekedsz? Ha szerencséd lesz, megérted egyszer, sőt ha még nagyobb, meg is tapasztalod, ami a nagyod kárával jár. Sőt, ha óriási szerencséd lesz, akkor egyszer majd eszed is lesz, és rájössz ő miért van neked mindig útban.

HP!!!!!!!!!

2015. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
52%

Jav: "ami a nagyid korával jár"

3.

2015. ápr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Nem tudom rá venni hogy mást csináljon mert nem hajlandó. Mindig azt akarja amit én már elkezdtem... Én értem hogy nem akar haszontalan lenni de ha útban van nem hasztalan hanem idegesítő. És meg az hogy remekül főzök sütök de mikor csinálom ott van mindig én dirigál hogy mott hogyan... Mintha nem tudnám...
2015. ápr. 8. 12:25
 6/37 anonim ***** válasza:
30%
Az irasod alapjan olyan 13 evesnek saccoltalak.
2015. ápr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
A nevelésemmel semmi baj nincsen... És értem hogy idős de attól méh nem kell idegesítőnek lennie... Anyukám is már 63 éves és vele nincs ilyen gond.
2015. ápr. 8. 12:28
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez mar a masodik gyerekkkor a MAmadnal a koranal fogva. TEhat amilyen turelmesek voltak veled annak idejen, most neked is olyan turelmet kell gyakorolnod. Az elso tanacsat fogad meg, adj neki feladatot, kerd meg, ne vitazz, es ne legy vele durva! Szeretettel kell bannod vele, mivel igy valoban erzi azt, hogy utadban van, ezert igyekszik pl. nem akar a terhedre lenni.
2015. ápr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
48%
Nem a nagyid idegesítő, te vagy idegbeteg. TÜRELEM!!!
2015. ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
75%
Kíváncsi lennék, ő vajon beszélt-e így rólad, amikor te kicsi voltál, és te voltál neki útban.
2015. ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!