Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz ha egy tinilány el szokott...

Gáz ha egy tinilány el szokott menni néha kocsmába?

Figyelt kérdés
Falusi kocsmába és nem egyedül. Max egy sör vagy feles
2016. márc. 22. 19:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
31%
Igen, az. Én még sosem voltam, és nem is tervezem.
2016. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
20%

Gyönyörű vagy kisanyám és a kommentelők többsége is. A nőnek nem a kocsmában a helye, hanem a konyhában. Fogadjunk, hogy egy lecsót sem tudsz főzni. Bár ezzel nem vagy manapság egyedül sajnos. Adnék én kocsmát neked, ha az én lányom volnál.


38/F

2016. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
59%

1 millió alkoholista országa vagyunk :D Mit vártál a kommentekkel ?

Amúgy sztem inkább tűnik a kérdés "beülök valahova dumálni és közben megiszom egy pohár valamit" történetnek, mint hogy kocsmában züllik a kérdező, bár amíg nem méltat pontosítani addig olyan mindegy.

2016. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
16%
Hogy mik vannak!!Felháboritó!
2016. márc. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
62%

" Gyönyörű vagy kisanyám és a kommentelők többsége is. A nőnek nem a kocsmában a helye, hanem a konyhában. "


Aha, akkor ha aközött kell választani, hogy egy tinilány néha megiszik a kocsmában egy sört, vagy aközött, hogy az ilyen f..szok mint te, egyszer valaha döntéshozó pozícióba kerüljenek, akkor inkább minden tinilány kezébe most nyomjunk egy üveg sört.

2016. márc. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
9%
Ez nem faszs@g. Elég szomorú, ha egy nő kortól függetlenül kocsmába jár. Bár gondoltam, hogy velem lesz a baj. Kevés erkölcsös ember van itt, sőt már az országban is.
2016. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
71%

Nem f..szság bezavarni szerinted a nőket a konyhába? Hát gratulálok. Ezt remélem a feleségeddel/barátnőddel is gyakran közlöd.


" Elég szomorú, ha egy nő kortól függetlenül kocsmába jár."


Üdvözöllek a 21. században. Mondjuk 100 évvel ezelőtt sem volt ez ritka, szóval inkább először csak a huszadikban üdvözöllek, sokkot ne kapj.

2016. márc. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Én is üdvözöllek egy olyan században, ahol már sok nő nem tud és nem is akar főzni, házimunkát végezni. A kocsmában iszogatás, plázázás, facebook az viszont nagyon megy. Nem velem van a baj szerintem.
2016. márc. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Miért, te akarsz főzni meg házimunkát végezni? Ha rajtam múlna, akkor sose csinálnám, de ha neked ez élvezet... amúgy meg mi ez a főzés mánia, neked ez valami fetisizmus? Ne hogy azt hidd, hogy a főzés egy nagy tudomány, ahogy elköltözik valaki otthon, nulláról tanul meg főzni kb. 1 hónap alatt maximum... már ha ugye van igénye rá. Én keresek annyit például, hogy ne kelljen főznöm hála a magasságos atya égnek és a feleségemtől sem várnám el, hogy napi 2 órát rohadjon a konyhában, csak azé' mert sajt.
2016. márc. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ilyen sok barmoságot..kisanyám mégis mi köze van a kocsmának a főzéshez???? Attól, hogy néha beülök, szerinted nem tudok főzni? Gondolom egy elhízott háziasszony vagy, akinek még az ereiben is koleszterin folyik. Soha senki nem szólt be azért, ha ott voltam, sőt mivel mindig társasággal mentünk, sokkal jobban éreztem magam ott, mint egy puccos kávézóban.
2016. márc. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!