Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik rosszab? Ha a tini...

Melyik rosszab? Ha a tini gyerek csak a facebookon képes élni vagy ha hetente elmegy a kocsmába valakivel?

Figyelt kérdés

ha az iskolában is állandóan a fb-on lóg és totálisan ott éli az életét

vagy

ha még nincs is kivel elmenni vhová suli után, de akkor is filmet néz, zenét hallgat, vagy valami normálisabbat de hétvégén valakivel elmegy a kocsmába és enyhén berugik


2015. szept. 11. 23:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
és bízik magában hogy nem szokik rá
2015. szept. 11. 23:47
 2/14 anonim ***** válasza:
A facebook sokkal rosszabb, mint a kocsmázás.
2015. szept. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Azoknak sok ismeretségük van akik egész nap a facebookon lógnak.

Valamint azoknak van "élete" akik elmennek hétvégente kocsmázni.

Egyik sem rossz.

Az a rossz mikor tizenévesen otthon ülsz barátok nélkül, nem csinálsz a korodnak megfelelő dolgokat vagy ha a suliban csak azért facebookozol mert az osztálytársaid nem szolnak hozzád.

2015. szept. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

hát én az iskolában úgy nem szoktam unatkozni, vagy hallgatosag vagyok vagy beszélgetek és viccelődök de túl sokat nem tudok miről beszélgetni

ha haza megyek akkor tv-zek, macskázok, gépezek, tanulni még nem tanultam, tornázok, sok hülyeség van a fejembe de nincs kivel megcsinálni mert mindenki el van foglalva a saját baráti és rokoni körével a faluban

hétvégén szoktam rokonokkal beszélgetni meg van egy pár ismerős akivel beszélgetek hülyéskedek de a rokonok piszkálnak miatta pedig nem lenne rá okuk

meg alkalmanként iszok egy kevest amitől be is csípek és már ilyen alkohol megutáltató kampányoznak szinte

kocsmába még nem voltam viszont van olyan aki venne nekem alkoholt

16 L

2015. szept. 12. 00:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Most őszintén, szerintem a folyton facebookozás is rossz, de inkább az, hogy minthogy tini berúgva jöjjön haza... a kocsmát akkor tartanám elfogadhatónak kb. 15 éves kortól, ha normális, nem alja kocsmában iszik egy korsó sört, vagy ha nem bírja, még kevesebbet, és megbízható emberekkel beszélget... de nem az, hogy berúg, úristen... előbbinek legalább a szervezetére nincs akkora hatása...
2015. szept. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

edzőterem nincsen a faluban?

vagy valami csoportos edzés?

vagy miért csak ez a két lehetetlen választási lehetőség adott?

2015. szept. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
azt mondtam hogy 1-2 hetente ENYHÉN berúgni, nem azt hogy a főutcán fetrengve lenni
2015. szept. 12. 00:18
 8/14 anonim ***** válasza:
Az enyhén berúgás is elég gáz egy tinitől (ez elég vicces, ha vki azt hiszi, hogy csak az gáz, ha a hajánál fogva kell hazahúzni, és nem emlékszik semmire...), főleg egy lánytól... és még mindig tartom, hogy a facebook még mindig a kisebbik rossz (ezzel nem azt mondom, hogy az jó).
2015. szept. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

de azért vannak akik fb függők

félóránként kiposztolják hogy milyen a hangulatuk, a szeretteiknek meg a párjuknak bizonyítják hogy szerelmesek majd hogy nem szerelmesek

egy több 10 km-re lakó zaklató személyt potenciális veszélynek tartanak,

én nem azt mondom hogy rossz a facebook, én is szoktam max félórát de aki azon lóg ha nincs mit csinálni azzal mi lesz később, ha netán megszűnik az oldal

2015. szept. 12. 00:42
 10/14 anonim ***** válasza:
MINDEGYIK UGYANOLYAN ROSSZ.
2015. szept. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!