Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok sokkal felszabadu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok sokkal felszabadultabb, ha külföldi lányokkal beszélgetek?

Figyelt kérdés
Természetesen angolul. Valahogy könnyebben ki tudom magam fejezni, pedig magyar az anyanyelvem.
2011. szept. 8. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert angolul nincs olyan széles szókincsed hogy el tudj rontani valamit :D
2011. szept. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kisebb szókinccsel könnyebb elrontani valamit, hiszen felmerülhet egy olyan helyzet, hogy nem tudsz egy szót egy bizonyos dologra. Esetleg jobb válaszok?
2011. szept. 8. 19:00
 3/10 anonim ***** válasza:
esetleg beszédhibás vagy, vagy béna a magyar kiejtésed/tájszólásod/nyelvtanod... és ezt ők angolul nem veszik észre
2011. szept. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Neked meg a szövegértéseddel van baj. Szóval, a helyzet az, hogy én sokkal "kényelemsebben" érzem magam, ha nem magyarul folyik a társalgás lányokkal. Lazább, felszabadultabb vagyok, és ezért jobban ki tudom magam fejezni.
2011. szept. 8. 19:12
 5/10 cynic ***** válasza:
100%
ezzel én is így vagyok, én sem tudom, miért
2011. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

19:10 vagyok


tökéletesen értettem, és azért írtam...magyarul kényelmetlen lenne, hogy észreveszik az esetleges hibáidat a szintén magyar anyanyelvű lányok, de mivel angolul nem bukhatsz le, ezért vagy felszabadultabb...a te szövegértéseddel van a baj... te azt kérdezted, miért van ez így... én válaszoltam, hogy azért, mert...

2011. szept. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok! Neked van valami gond a szövegértelmezéssel mert nem igazán értetted meg hogy mit válaszolok...
2011. szept. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szóval nem a válaszommal hanem a kicsi agyaddal van a baj...
2011. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Első, hülyeséget írtál. Én felhívtam erre a figyelmedet. Ennyi.

Amúgy meg nincs semmilyen beszédhibám vagy tájszólásom. Más szituációban nincsenek ilyen "gondjaim" sem, csak ha lányokkal beszélgetek. Köszönöm annak, aki képes volt normális választ adni.

2011. szept. 8. 19:37
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
ezzel én is így vagyok és tudom is hogy miért van de nemtudom megfogalmazni:D valami olyasmi hogy mivel nem az anyanyelvem,nem tűnik olyan "súlyúnak" egy-egy szó vagy mondat...
2011. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!