Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ismersz olyan ember (eke) t,...

Ismersz olyan ember (eke) t, aki (k) fuveznek, de "ránézésre", kívülálló nem mondana meg róla? Miért nem tűnik fogyasztónak?

Figyelt kérdés
Pl. Komoly munkakör, családos, stb...

2016. ápr. 1. 20:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy a lakosság hány százaléka füves, az attól függ, ki számít annak. Mondjuk ha az egyszeri kipróbálás is, akkor reális az az ötven százalék. Márpedig már az is bűncselekménynek számít, ergo elvben a fél országnak elvonóra kéne járnia. Nevetséges.
2016. ápr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is toltam eléggé sokszor hetente már a végén.

Aztán rájöttem rezgéseket leviszi,tompít,rossz gondolatok is jöttek tőle.

Így már szinte alig max 3-4 havonta vagy még ritkábban.

Eltompít durván,nem tudtam így pörögni.

Én azt vallom vigyázni kell vele,mert a kreatívitást csökkentheti plusz ,,megbolondulsz",úgy értem el leszel varázsolva tőle,ilyen összefüggéstelenül fogsz gondolkodni,nem fogod átlátni a rendszereket.

Legalábbis nekem voltak ilyenek,meg tompaság is,enyhe szorongás.


Azóta nem szívtam maximum egyszer egyszer néha majd,de szerintem nem sok értelme van,inkább meditálok,hogy emeljem a rezgéseimet(ezt nem tudom elmagyarázni)

2016. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Sztem ertem, miről beszélsz....
2016. ápr. 8. 06:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!