Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit akar ezzel elérni? Miért...

Mit akar ezzel elérni? Miért mond nekem ilyeneket?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a barátom mindig a volt barátnőiről beszél, és sorolja hogy kivel mit csinált... Azzal dicsekszik, hogy körberajongják a lányok...miért mondhat nekem ilyeneket? Sokszor mondta hogy szer et, stb. Akkor mégis mégis miért akar az összes lánnyal ismerkedni?

2016. ápr. 4. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Ennyire buta vagy, vagy csak megjátszod a tanácstalan tinikét? Azért mondja, mert egy önbizalomhiányos fütyi, aki így akar nagyfiút játszani, te meg be is veszed a rossz dumáját és tényleg zavar téged amiket lódít. Ő meg, látja rajtad hogy idegesít, és direkt tovább csinálja. Gyerekek vagytok még nagyon, de ő még bunkó is..l
2016. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tini vagyok, az igaz. De ő eddig sosem bántott meg, mindig kedves volt és törődött velem..Mostanába hozza fel mindig ezt a témát
2016. ápr. 4. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:

a kapcsolati problémák esetében kizárólag az a célravezető, ha a társadat kérdezed meg, mit miért csinál, ha vele beszéled meg a problémákat.

Nem kell elmenni jósnőhöz, nem kell az interneten idegeneket faggatni, és nem is egy női magazinban fogod megtalálni a megoldást.

Beszéld meg vele, jelezd, hogy zavar és nagyon megbánt ezzel. Ha néhányszor az értésére adod, hogy fájdalmat okoz neked a viselkedésével, de mégsem hagyja abba, akkor pedig szakítani kell.

2016. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szofi11 válasza:

Müller Péter tökéletesen összefoglalta, amit most tudnod kell. Olvasd el mindenképpen és utána gondold végig, hogy mi történik a kapcsolatodban.


[link]

2016. ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!