Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt a barátom?...

Miért csinálja ezt a barátom? Mit akar vele elérni? Lent a részletek

Figyelt kérdés

Együtt lakok a barátommal lassan fél éve és észrevettem valamit.


Amikor csak szimplán hazaérek munkából, nem csinálja, de, ha elmegyünk valahová együtt (kirándulni, rokonlátogatás, stb), amint beérünk a lakásba elkap és csikizni kezd. És elmenni se hagy. Közben izgatott arccal néz rám. Nem egy évig csinálja csak pár percig és amikor már rákiabálok, hagyja abba, befejezi és nevet.


Én utálom, ha csikiznek, dedós módszernek is tartom, már többször kértem, ne tegye sőt, volt, hogy a liftben is szóltam neki, de azért is csinálja.


Van valami ötletetek hogy miért csinálhatja vagy hogyan szoktathatnám le erről?


Tudom, hogy sikerült ezzel kiírnom a világ egyik legidétlenebb kérdését, de remélem tudtok válaszolni :)


Előre is minden választ nagyon szépen köszönök!



2014. okt. 15. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
41%

Kérdezd már meg tőle könyörgöm... Azért van a szád. De elég hülye gyerek lehet, ha nem fogja fel, hogy utálod...

Hogy szoktasd le? Ha az értelmes beszéd nem segít, akkor valami büntetéssel. Nem szólsz hozzá X napot, ninc sösszebújás, mittudomén. Bár én a 2. ilyen után már csak reflexből is olyan odavágnék, ha nem ért a szép szóból, hogy abból egy életre megjegyezé, mennyire szar, mikor folyton csiklandozzák az embert.

2014. okt. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vmi fétise lehet, mond meg neki hogy te viszont nem szereted, beszéljétek meg
2014. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!