Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakítani akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítani akar csak gerinctelen módon akarja elérni a párom?

Figyelt kérdés
Szóval az van h 7 év után megcsalt egy töle 10 évvel idősebb nővel,mert sajnos nem mutattam ki eléggé mennyire szeretem és nem is szexeltem vele fizikai munka miatt minden életerőm elhagyott tudom hogy nem kifogás,de ő azt gondolta nem szeretem.Megbeszéltük h vége a megcsalásnak és megakarja menteni a kapcsolatunkat ő is egy hónapig próbálkoztam majd elköltöztem és aztán abba maradtunk hogy külön élünk egy ideig.egyszer hazamentem és rájöttem még mindig csal azzal a nővel,bár nem találkoznak.pár hete elvileg szakitottak tényleg(sztem kirugta a nő hiszen elérte célját,mert csak arra hajtott h szétmenjünk ezt infók alapjén gondolom)2 hónapja élünk külön,de alig beszél velem a problémákról nem hajlandó söt ilyen kérdéseimre nem is reagál elsem olvassa az üzeneteimet.én nagyon szenvedek,mert mindent megtennék csak,hogy rendbe jöhessünk hiszen én is ugyanugy előidéztem a dolgokat.Ti mit gondoltok?

2016. febr. 29. 13:09
1 2
 1/11 omba ***** válasza:
"abba maradtunk hogy külön élünk egy ideig" - hát ő hosszú időre gondolt e szerint.. 20-30 év, vagy ilyesmi.
2016. febr. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Fizikai munka naaaaaaaagyon kicsit befolyásolja sexuális étvágyat.

Ha azt hitte, nem szereted s veled maradt, már érted milyen nagy problémákkal volt tele kapcsolatotok.., na inkább azért nem volt sex.

"ilyen kérdéseimre"

Milyen kérdéseidre?

Ha nem hajlandó veled beszélni, miért akarsz tőle bármit is?

"nagyon szenvedek,mert mindent megtennék csak,hogy rendbe jöhessünk"

"Ti mit gondoltok?"

Ezt komolyan gondolod itt?

KEZDJ EL ÚGY VISELKEDNI MINTHA SZERETNÉD. Ha valakit szeretünk, minden bajunk megbeszéljük vele.

Miért akarsz vele lenni így? Nem látok sok bizalmat kapcsolatotokban.

2016. febr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én megértelek, egy hosszú 12-16 órás fizikai munkás műszak után az embernek nincs kedve szexelni, max aludni.

DE azért lehet ellene tenni szerintem. pl új munkahely. na meg hétvégén több energiája van az embernek, ha nincs meló:D

de természetesen ha a párod tényleg szeretett volna, akkor nem megy félre egy ilyen helyzet miatt. ráadásul becsapott nem egyszer ez ügyben.

számomra vége lenne , nem keresném többet. biztos nehéz 7 év után ezt megcsinálni. de annyi pasi van még a világon, aki jobban bánna veled. ne ragadj le egy tuskó mellett.

2016. febr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Kérdezd meg tőle személyen, otthon egy kávé mellett, hogy mi a csendességének a konkrét oka. Ha szégyenli magát előtted, akkor ezt megbeszélhetitek. Másik nagyon fontos kérdés feléje az, hogy ő rájött-e arra, hogy a nőnek mire volt jó ez az egész felzaklatás, mert nem több annál.
2016. febr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"és rájöttem még mindig csal azzal a nővel,bár nem találkoznak."


Akkor most hogy is van ez?

2016. febr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez a hajó már elment...sajnálom.

Tegyél pontot az ügy végére,magadnak ártasz vele,ha nem zárod le mielőbb ezt az egészet.

2016. febr. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az hogy kb 1 hete csak beszélgettünk átlagos témákról és közbe írta h kirugta a szeretőjét.és a külön élés jelenleg addig tart mig elvégzek pesten egy sulit.és most ha párkapcsolattal kapcsolatos kérdéseket teszek fel nem válaszol és volt rű példa h azt mondta nem tud mit írni ezért nem válszol.Azt gondoljátok,hogy már nem akar semmit sem tenni értünk és én vagyok a hülye hogy reménykedek?
2016. márc. 1. 12:24
 8/11 omba ***** válasza:

Ha akarna valamit, legalább a kérdéseidre válaszolna... gondolom.

Főleg az olyan kérdéseidre ami kettőtök jövőjét illeti.

Ha meg nem jut eszébe semmi... hát - lehet egy sültparaszt, aki képtelen a kommunikációra, de az a jobbik eset volna.

2016. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én sem voltam képes rá,az nagy probléma volt.Ez a megcsalás felébresztett és most beszélek sokat erre ő továbbra is kuka egyszer volt h kikelt magából h nem akar elvesziteni de nem tudja mi legyen,mert mi van ha ugyanugy szar lesz minden. Én mondtam neki,hogy én nem ígérgetek komolyan gondolom a kapcsolat megmentést,de ha ö nem akar energiát rááldozni akkor nem is fog változni semmi.és felajánlottam neki a szakítás ópciót,de azt mondta nem akar élni vele.
2016. márc. 1. 13:13
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokot minden vélemény elfogadok
2016. márc. 1. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!