Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok nem szenvedtek attól...

Lányok nem szenvedtek attól nagy hiányt, hogy egyre több férfi nem kezdeményező?

Figyelt kérdés
vagy nyuszi, vagy önbizalom hiányos, vagy nem akar semmit a nőktől
2016. ápr. 7. 15:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Elvárásaim, pardon
2016. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
42%
Ha éri őket egy visszautasítás vagy nem kapják meg rögtön amit akarnak, már elkeserednek sokan, átmennek nőgyülőlőbe, antiszocba. Persze, hogy rosszul esik néha. Ezért nézek szappanoperákat. Ott még vannak igazi, romantikus férfiak. Tudom, hogy csak mese az egész, de jó nézni, mert a való élet kiábrándító.
2016. ápr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Ha a nőknek nagy elvárásai lennének akkor a pasik 90%-a egyedül halna meg...
2016. ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Röviden és tömören: nem.
2016. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

12.

Miért keserednek,váltanak át nőgyülölőbe ? azért mert nem egyszeri eset éri őket amitől ilyenek lesznek, hanem egy egész élet, 10-20-30-40 éven keresztül, s lehet olyanért amiről nem is nagyon tehetnek, van hogy ezt kapják hónapok, éveken át szinte minden nőnemütől a lenézést, lekezelést, a folyamatos elküldések, a kényszer játszmákat, a kisakkozást, a Nembaj de azért még barátzónába megtartalak ha akarod helyzetek tömkelege. És egyik nő se próbálna időt adni, vagy kifejezni felé hogy segit ha tud. vagy emberként egyénileg kezelni.. Kezdetben egy nő gyülölő férfinak is megvolt a lelkesedése nők felé, próbálkozott minden erőbedobással 5x elutasitva, nembaj, tovább megy, még 30 elutasitás rájön,úgy hogy semmi pozitivumot nem kap, Ennyi elutasitást, Pszichikailag ember nem tud feldolgozni, igy szép lassan kihal benne a szeretet a nők iránt, erősödik az értéktelenség érzete, hogy úgy se kell a nőknek, igy már teljesen magára marad, befordul, depressziós lesz, becsavarodik.

Kivülről meg csak annyit láttok ti nők egy ilyen'alakról, hogy ÚÚ milyen negativ kisugárzása van, kerüljük, mert biztos nőgyülölő. s azt mondjátok.. néha megesik. és ezért utáljátok a nő gyülölőket.

Engem csak az a tudat örjit meg hogy beleadok mindent, minden tőlem telhetőt, de semmit nem kapok. Ez olyan mintha kinkeserves munkával kivágnál egy egész erdőt és másnapra meg újra nőnének a fák... ergo hiába minden energia bevitel, sz.rt se kapni vissza. és mégegyszer mondom nem 2-3 eset miatt "sértődnek be amiről ti azt hiszitek.. hónapok, évek.

2016. ápr. 7. 19:00
 16/27 anonim ***** válasza:
Hűha, én nagyon sajnálom, hogy ezt mind át kellett élned és még sokaknak másoknak is. De nem tudom, hogy milyen nőknél próbálkoztok... Mert ha olyanoknál, akik tényleg a legszebbek közé tartoznak, akkor nem lehet csodálkozni. Észrevettem már, hogy a fórumokon mennyit keseregnek a férfiak, viszont ha nőkről van szó, akkor olyan elképesztő külső elvárásaik vannak, hogy nem tudom sírjak vagy nevessek. Elhízott, csúnyácska fickók és tökéletes arcú, szőke cicababákról álmodoznak... Ha valaki már egy kicsit fiúsabb arcú, vagy nem olyan az alkata, orra, dereka amilyennek elvárjátok, már szóba se kerülhet. Aztán van egy másik réteg, akiknél úgy próbálkoztok, hogy közben lelkileg azok már rég más férfihoz kötődnek. Ti is néha veszett ügyekhez ragaszkodtok. Meg sokszor ők is. Nem a megfelelő emberek találkoznak, a megfelelő időben. Ezért maradnak sokan egyedül, vagy rossz kapcsolatban. De a gyűlölet, gyűlöletet szül, ez mindig így volt és így is lesz. Nem tudhatjátok, hogy az aki elutasít, min ment előtte keresztül, hányszor csapták be, milyen félelmek vannak benne, milyen gyerekkora volt. Ti csak azt érzékelitek, hogy az egótok sérül, hogy az önbizalmatok csorbát szenved, miközben lehet, hogy nem is rólatok van szó. Egy embernek élni kell az életét, lehetőleg kiegyensúlyozottan, társsal vagy anélkül, de élni kell és kész.
2016. ápr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
hát részben sajnálom hogy ilyen elhizott férfiakkal van dolgotok akiknek hülye elképzelhetetlen pocahontas ideáljuk van :d Abban teljesen igazad van, jó időben jó helyen kell lenni.
2016. ápr. 7. 19:29
 18/27 anonim ***** válasza:
Hát, sajnálom, hogy Éjjel-Nappal Budapesten, meg Barátok Köztön szocializálódott libákkal találkoztál eddig, igazi nőkkel nem. Nyugi, léteznek, meg fogod találni. :-D
2016. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

zöld kéz :D

ergo nem azért irtam le amit irtam történetet, mintha én olyan nőgyülölő lennék, nem is rendelkezek olyan múlttal, külsőmmel meg minden ok, én inkább a belsőm miatt amiről nem igazán tehetek , de kaptam meg sokszor lányoktól, mintha tehetnék róla..a lehúzó rosszindulatú kritikát, ez már kialakitótt egy zárkózottsagot, bizalmatlanságot, igy már tudom hogy fölöslegesen nem fogom az energiámat vesztegetni, csak annak akiről látni hogy érdemes rá.

2016. ápr. 7. 20:01
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A párommal is én vettem fel a kapcsolatot és nyomultam rá, szükség esetén megtenném újra. Plusz szerintem sokkal jobb a kezdeményezőnek, mint az elszenvedő félnek.

21/L

2016. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!