Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok nem szenvedtek attól...

Lányok nem szenvedtek attól nagy hiányt, hogy egyre több férfi nem kezdeményező?

Figyelt kérdés
vagy nyuszi, vagy önbizalom hiányos, vagy nem akar semmit a nőktől
2016. ápr. 7. 15:52
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
hát azt még lehetne bogozni milyen múlttal élettapasztalattal előnyökkel természeti adottságokkal milyen helyzetből indul a kezdeményező úgy persze hogy jobb :D Nő vagy van melled még ha átlagos is a tested, van egy kis defekted, de az nem érdekli a férfit mert elnézi annak h bolondos csaj, na meg nagy válság helyzetek vannak nőügyileg, miért is ne fogadna el egy kinálkozó lehetőséget. ugyan ez forditva nem müködik. van defektem, kapom érte a cimkét. tehát igy átlag alatti vagyok, nem foglalkozik velem, mert a nő megteheti hogy válogat, rajtam kivül van sok más férfi aki jobb. Na meg manapság már olvasni hallani itt ott hogy a férfi kezdeményezőt szépen elküldik, mert rühellik utálják a nők ha a "képébe másznak. Ezt csak azért mondom, véletlenül se feltételezd azt, következtess arra hogy neked nőként simán összejött akkor egy férfinak is ilyen egyszerü.. sok nőtől hallani hogy ha férfi lenne milyen könnyen menne... :D
2016. ápr. 7. 20:31
 22/27 A kérdező kommentje:
de ennek ellenére kedves utolsó, értékelendő hogy te szedted fel a pasit. :)
2016. ápr. 7. 20:32
 23/27 anonim ***** válasza:
Nem. Aki tetszik, annál kezdeményezek én. Aki nem tetszik, azt meg úgyis visszautasítanám, úgyhogy jobb is, ha nem kezdeményez, így mindkettőnket megóv egy kínos szituációtól.
2016. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem.
2016. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"azért mert nem egyszeri eset éri őket amitől ilyenek lesznek, hanem egy egész élet, 10-20-30-40 éven keresztül, s lehet olyanért amiről nem is nagyon tehetnek, van hogy ezt kapják hónapok, éveken át szinte minden nőnemütől a lenézést, lekezelést, a folyamatos elküldések, a kényszer játszmákat, a kisakkozást, a Nembaj de azért még barátzónába megtartalak ha akarod helyzetek tömkelege."


Erről férfiként az a véleményem, hogy aki x-edik próbálkozás után sem képes x+1-edszerre megpróbálni valamit, az gyenge. Nem fog sokat elérni sem a nőknél, sem az életben. Nem a körülmények számítanak, hanem az, hogy hogyan reagálsz, mihez kezdesz. (x eleme N)

2016. ápr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Akkor még egyszer mondom: Olyan dolog miatt, amiről nem igazán tehet.

tényleg ? nem a körülmények számitanak, mihez kezdesz"

ha olyannak született aki mondjuk dadog, vagy genetikailag más egyéb problémája van amit nagyon nem lehet hogy kezelni, és emiatt éri szerencsétlenségek sorozata, az neked gyenge ? az csinálhat akármit, akkor is ott lesz az a 'betegsége ami meg nyomoritja.

Kötözd magad egy székhez és úgy próbálj inni az asztalon lévő pohár vizből, és akkor megtudod az érzést amiről beszéltem.

2016. ápr. 8. 14:41
 27/27 anonim ***** válasza:

Felőlem keresheted a kifogásokat a sikertelenségre. Lehet ujjal mutogatni bizonyos dolgokra és másokkal. Mutassak neked egy élő példát, akinek nem az volt a legkisebb gondja az életben, hogy nagy az orra, ki állnak a fogai, ronda az állkapcsa vagy pajzsmirigy problémája, stb... van? [link]


Remélem tudsz angolul. Ajánlom ezt is a figyelmedbe:

[link]


Ha neki kezek, lábak nélkül összejött. Akkor másnak miért ne jöhetne? Attól még, hogy az élet talán nem túl optimális lapokat osztott 1-2 embernek, az önmagában még nem ad okot arra, hogy fel adjanak dolgokat. Természetesen könnyebb azt az utat választani. Részemről itt befejeztem, kifejtettem a véleményemet. Nem várom el, hogy egyet értsél vele, de szerintem egészségesebben gondolkodok, mint a sok magukat férfinek nevező egyén.

2016. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!