Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kezdeményező nők! Hol a határ? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményező nők! Hol a határ? L

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatotokra lennék kíváncsi, meddig mentek el az ismerkedés során. Mikor tudjátok hogy már elég? Vagy ha esetleg nem érdeklitek?

2015. aug. 11. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ilyen nők nem léteznek, úgy mint a Yeti. Sok legenda van róla, de senki nem látott még.
2015. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Vagy mint a hókotró. Mindenki hallott már róla, de még senki sem látta.
2015. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam annál tovább menni, hogy megérintem a karját, vállát, akármit. Hozzáér a combom ha egymás mellett ülünk stb. Esetleg ha ismerem, akkor megkérdezem, hogy van-e kedve beülni az x helyre, mert nekem épp lenne kedvem. Ennyiből szokták venni de még nem lesz nagyon kínos. Ha ilyenek után se reagál, akkor hagyd, valószínűleg nem érdekled, vagy rettenetesen töketlen, de azzal se nagyon fogsz tudni mit kezdeni hosszútávon.
2015. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Én is úgy vagyok, mint a # 3, elhívom találkozóra (nem randira, csak beszélgetni), megérintem, stb. Igyekszem helyzetet teremteni, hogy ő kezdeményezhessen.

Ha kapok visszajelzést, akkor egy lépéssel tovább...

Ha nem kapok, akkor nem kezdek el nyomulni.

2015. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nagyon gyakori ***** válasza:
A "kezdeményezés" azt jelenti, hogy nagy kegyesen megengeded, hogy teperhessen? Húha.
2015. aug. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!