Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon régimódi és konzervatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon régimódi és konzervatív az a felfogásom, hogy egy kapcsolatban a fiú/férfi legyen a kezdeményező fél?

Figyelt kérdés

Nyilván kölcsönös a szeretet és a törődés, de a férfi legyen az, aki többször keresi a lányt, tehát aki irányítja valamilyen szinten a kapcsolatot. Kicsit félreérthető, nem arra gondoltam, hogy a lány az alárendeltje legyen, hanem csak a fiú legyen az, aki többször(!) kezdeményezi a randikat, közös programokat, az első csókot stb.


Szerintem sok fiúnak amúgy ez nem jön be, mert úgy vettem észre, hogy a lányok egyre inkább kezdik a kapcsolatban átvenni a fiúk szerepét és teljesen el vannak kényelmesedve a férfiak. Kivételek mindig vannak!!!


Mit gondoltok erről? Konzervatív? Taszító? Szimpatikus?


L


2015. jan. 18. 18:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
A magyar feminizmus sajnos ilyen: a nők legyenek egyenjogúak minden területen, de az ismerkedésben, a randi fizetésénél stb. a férfi legyen igenis férfi a tradicionális szerepek szerint! Ergo a jogok kellenek, a kötelezettségek nem.
2015. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
50%

Tehát a férfi csináljon mindent és örüljön hogy a lány néha lefekszik vele és kap 1-2 puszit.

Kösz,nem.

2015. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
48%

"de a férfi legyen az, aki többször keresi a lányt"


Hibás.


"aki többször(!) kezdeményezi a randikat, közös programokat"


Hibás.


"Szerintem sok fiúnak amúgy ez nem jön be,"


Stimmel.



Elég lelombozó, ha a lány sose tesz érte, hogy legyen valami és nem is kezdeményez.

2015. jan. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Jó, köszi a kommenteket :)


Akkor ezzel egyedül maradtam.


De kicsit kisarkítottátok szerintem, vagy én fogalmaztam rosszul. Én azt untam meg, hogy kb. minden kapcsolatban, randizgatásnál én voltam a kezdeményező, ők meg csak "oké", "az úgy jó", és jól esett volna, ha kicsit többet ők is beleraknak.

2015. jan. 18. 18:57
 5/23 anonim ***** válasza:
64%
Az meg a másik kisarkítás. Ha egy kapcsolatban nem tesz bele egyenlően mind2 fél akkor az kuka.
2015. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%

Pont ezt írtad le csak fordított szempontból.


Akkor lenne ideális ha egyformán mindkét fél kezdeményezne ezt azt.

2015. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
56%

Hogy itt milyen emberek vannak.

Az hogy valaki szereti, ha a férfi kezdeményez nem azt jelenti, hogy a férfi fizessen és a férfi találjon ki mindent.


Egyébként én is szeretem, ha a férfi kezdeményez ismerkedéskor. Amikor én kezdeményeztem, akkor konkrétan ribinek néztek. Úgyhogy inkább hanyagolom a kezdeményezést.

Viszont ha már randiztunk, akkor nyilván én is keres utána, én is találok ki programokat, nem várom el, hogy csak a férfi törje magát.

De a kezdés legyen a férfi kezében.

2015. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
67%

Ne aggódj, én is ilyen vagyok és megtaláltam a páromat. Vannak még ilyen férfiak, akikről írsz. Akik kezdeményezők, de nem akarnak uralkodni a másikon.

Egyébként ez nemtől független. Vannak akik jobban szeretnek kezdeményezni és vannak, akik kevésbé.

2015. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
27%
Utálom az ilyen "hercegnőket".
2015. jan. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ez olyan mintha szabályok lennének.

De szabályok nincsenek!


Főleg nem akkor amikor már ismeritek egymást. Amikor már ismeritek a másikat találkoztatok is, onnantól kezdve meg pláne nem kell, hogy a férfi lépjen elsőre, a nőtől is elvárt mindez mert ugyanakkro túl egyoldalúnak is tűnhet-

2015. jan. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!