Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit mondjak neki? (15/L)

Mit mondjak neki? (15/L)

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel úgy érzem eltávolodunk...Nyáron ha nemis mindennap de mindenhéten töbször beszéltünk mert nem tudtunk találkozni.De mindig én hívtam,30-ból 29-szer én írtam neki facebookon ,hogy mivan vele és tök jókat beszéltünk. 3 hete nem írtam nem hívtam mert kiváncsi voltam ,hogy keres e majd ,de nem keresett. Tudom azt fogja mondani elfoglalt volt vagy nem volt telefon/gép közelbe de volt minden nap fent volt kommenteket írt,posztolt cheten is kiirta ,hogy fent volt .Miértnem keres ? 8 éve legjobb barátnők vagyunk.Mit mondjak majd neki ha találkozunk ? Szeretnék szarkasztikusan mondani neki valamit (mert ő állandoan az mindenkivel) Segítsetek HELP

2014. aug. 26. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ugyan így voltam nem is egy barátnőmmel, ha én nem kerestem, akkor nem is beszéltünk. Rohadtul meguntam, sose kerestem őket fel.:) Most vannak jobb barátaim. Akinek fontos vagy, az nem fog ilyen kifogásokat mondani, hogy elfoglalt volt, blablabla.. Szóval nem tudom mit tehetnél igazából. Az ilyenek az én életemben nem kapnak szerepet.
2014. aug. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi ,hogy válaszoltál csak tényleg 8 éven át szinte a tesóm volt minden titkomat tudja énis az övét ennek csak így vége van mert sz.rik a fejemre ..? Mit mondjak neki ?
2014. aug. 26. 12:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáljátok megbeszélni, mitől lehet ez. Lett valami új szokása? Új barátai?
2014. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem nincs ,sok barátja van akikkel szoktak lógni nekem is de nemhiszem ,hogy annyira közeli barátok lennének
2014. aug. 26. 13:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Kéne találkoznotok és akkor mondd el neki, hogy ez téged nagyon zavar, rosszul esik, kérd meg, hogy mondja el őszintén, miért nem szokott ő is keresni. Mindenképp személyesen beszélném meg vele, akkor észre is veszed a viselkedéséből, beszédéből, ha valami szokatlan dolog van, esetleg hazudna. Elvégre régóta ismeritek egymást, ilyenkor fel szoktak tűnni az ilyen változások.
2014. aug. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
KÖszi a segítséget ! demit mondjak valami szarkasztikusatszeretnék..
2014. aug. 26. 16:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy rögtön be kéne neki szólnod valami csípőset. De igazából mondd azt, amit érzel, amit szeretnél neki elmondani.
2014. aug. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is tavaly ilyen volt a legjobb barátnőm, egész nap hívtam és soha nem ért rá. Ha át is jött folyton kérdezgette, hogy elmegyünk-e sétálni a többiekkel. Meg egyik nap mondtam neki, hogy a hétvégén ha van kedve aludjon nálunk és mondta, hogy rendben, péntek reggel felhívtam (arra a napra beszéltük meg), hogy akkor jön-e és mondta, hogy nem jön, mert megy az x-hez.... Mindig az x-nél volt és mikor én is ott voltam és x is akkor velem nagyon bunkó volt és egy idő után a legjobb barátnőm is az volt. Aztán elmondtam neki a véleményem x-ről és hogy ez rosszul esik és pár hónap múlva egy rendőrségi dologba húzta bele x a legjobb barátnőm és utána már nem igazán beszélt vele... Ennyi kellett neki, hogy ártson neki egy hatalmasat (pedig a l. barátnőm szín ötös tanuló) és utána jött rá, hogy nekem volt igazam vele kapcsolatban.... Kitartás! Ülj le vele és beszéljétek át a dolgokat...
2014. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok az utolsó, még hozzáfűzném, hogy mi idén lettünk 4 éve legjobb barátnők, de már oviban is barátkoztunk.

14/L

2014. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!