Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek komolyan gondolja...

Szerintetek komolyan gondolja egy cigány hogy késelni fog? Vagy csak azért teszi hogy megfélemlítsen?

Figyelt kérdés
Ma történt velem egy olyan eset, hogy azt mondta nekem egy mocskos cigány, hogy belevágja a nyakamba a kést, mert nem vettem tőle meg egy telenoros feltöltő kártyát, értelemszerűen egy részt azért mert tmobile-os vagyok, másrészt azért mert hát olyan amilyen.
2016. ápr. 26. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Nehéz ezt így két mondat alapján megállapítani . Ha mindennap oda mész a szeme elé akkor lehet, hogy megteszi :D
2016. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megtörténhet, főleg ha mondja is. Kés meg biztos van nála.
2016. ápr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Latod latod, ezert kell onvedelmet tanulni:D Rohadeknak mar eltörtem volna a terdet.
2016. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lényegtelen mit gondol a tetű meg van e kése , elővenni a paprikasprét és küldeni a képébe . Gázstukkert szerezz be tartalékba . Efféle fenyegetést a fajtája meg más ember se mind hagyja annyiban .
2016. ápr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tekintetbe véve, hogy gyilkoltak meg idős embereket saját házukban pár ezer forintért, simán elképzelhető, hogy megtenné. Bár ha csak egyedül van, és te sem vagy az a vasággyal 50 kiló típusú ember, úgy kisebb az esélye. A cigány egyedül gyáva, ha vele egy súlycsoportúval kerül szemben, szintén gyáva. A gyengéket és az öregeket bántják első sorban, természetesen csoportosan.
2016. ápr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Paprika spray vagy gázspray legyen kéznél.
2016. ápr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Húzd a térdedre azt lángszórózd le a pondrót
2016. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!